BookingHouse

BookingHouse.ee

Riia Rooma lennupiletid

Riia Rooma

Broneerige lihtsasti soodne Riia – Rooma lennukipilet punktist Riia sihtpunkti Rooma väiksema summaga. Aitame leida Riia-Rooma lennupileteid erinevatele lennufirmadele nagu nt WestJet. Lendude on otsitud andmed lennukompaniide poolt pakutavate lennuliinide kohta punktist Riia sihtpunkti Rooma. Erinevate kompaniide aja tabelid aitavad planeerida Riia Rooma reisi ja leida kõige taskukohasema lennu pileti algpunktist Riia kohta Rooma. Riia-Rooma piletit otsides soovitame pöörata tähelepanu sellistele lennukompaniidele nagu nt Ryanair ja Wizzair. Üldjuhul organiseerivad odavlennufirmad kõige soodsamad lennud tööpäevadele seega on lennukipileteid valides oluline omada ülevaadet nädala alguses ja lõpus organiseeritavatest taskukohastest lendudest. Kui soovid kõige taskukohasemaid Riia Rooma lennukipileteid soovitame need bronnida kõige hiljem 6-8 nädalat enne puhkuse algust. Bookinghouse.ee võrdlusportaalist leiad odavad lennupiletid kõikidesse sihtkohtadesse üle maailma. Soodsate lennupiletite leidmiseks kasutage otsingut ning seejärel seadistage soovitud filtrid vastavalt vajadustele nt. kui soov on leida Riia Rooma otselend.

  • Riik: Itaalia lennupiletid
  • Linn: Rooma lennupiletid
  • Rahvaarv: 2872800
  • Lennujaam: Urbe Airport, Ciampino–G. B. Pastine International Airport, Leonardo da Vinci–Fiumicino Airport, Griffiss International Airport, Richard B Russell Airport
  • Kõrgus merepinnast: 55m
  • GMB: 1
  • ISO: IT/ITA

Odavad Otselennud: Riia - Rooma

Ükskõik kas otsite raju seiklust või soovite lihtsalt rahulikult aega veeta võimaldades vaheajal vähem koonerdada. Meie reisiportaal pakub laia valikut lennufirmasid, mis lennutavad teid lennukites kiiresti kohale, et saaksite mööda saata oma rännaku meeldejäävalt. Teid ootab rohkelt taskukohaseid lennukipileteid ja palju toredaid maitseid, pole mõtet lennu pileti RIX-st ROM-sse ostmist edasi lükata. Nii, et ärge jätke broneerimist viimasele hetkele, et oma meeldejäävaima reisi teoks teha: pakkige oma pakid reisiks vajaminevate aksessuaaridega, koostage nimekiri majutustest mida külastada – Rooma on vaid broneeringu kaugusel.