BookingHouse

BookingHouse.ee

Tallinn Rooma lennupiletid

Tallinn Rooma

Broneerige taskukohane Tallinn Rooma lennu pilet linnast Tallinn kohta Rooma odavama hinnaga. Võrdleme Tallinn – Rooma lennuki pileteid erinevatele lennufirmadele nagu nt Gol. Otselendude info tabelis on esitatud andmed lennufirmade poolt pakutavate soodsate lendude kohta linnast Tallinn linna Rooma. Erinevate firmade lennuplaanid aitavad planeerida Tallinn – Rooma lendu ja leida kõige taskukohasema lennupileti lähtekohast Tallinn punkti Rooma. Odavat Tallinn – Rooma lennu piletit otsides soovitame pöörata tähelepanu sellistele lennufirmadele nagu nt Ryanair ja Wizzair. Üldjuhul orgunnivad lennukifirmad kõige odavamad lennud tööpäevadele seega on lennupileteid valides oluline tekitada ülevaadet nädala alguses ja lõpus organiseeritavatest taskukohastest lendudest. Kui soovid kõige taskukohasemaid Tallinn Rooma lennukipileteid soovitame need bronnida kõige hilisemalt 6-8 nädalat enne reisi algust. Bookinghouse.ee võrdlusportaalist leiad odavad lennupiletid kõikidesse sihtkohtadesse üle maailma. Soodsate lennupiletite leidmiseks kasutage otsingut ning seejärel seadistage soovitud filtrid vastavalt vajadustele nt. kui soov on leida Tallinn Rooma otselend.

  • Riik: Itaalia lennupiletid
  • Linn: Rooma lennupiletid
  • Rahvaarv: 2872800
  • Lennujaam: Urbe Airport, Ciampino–G. B. Pastine International Airport, Leonardo da Vinci–Fiumicino Airport, Griffiss International Airport, Richard B Russell Airport
  • Kõrgus merepinnast: 55m
  • GMB: 1
  • ISO: IT/ITA

Odavad Otselennud: Tallinn - Rooma

Ükskõik kas otsite vinget seiklust või soovite lihtsalt , ning lisaks on Rooma lend väga taskukohased. Rooma on koht, kus saate lõbutseda ja mälestusi luua Rooma on suurepärane koht kus vähese rahaga reisida luues mälestusi. Nii et olenemata sellest, kas teie soovitud marsruut hõlmab lendamist ühel suunal, vahemaandumiseta või edasi-tagasi lende, leiate meie portaalist kindlasti teie graafikule vastavad lennupiletid hinnaga, mis ei tühjenda teie krediitkaarti. Taskukohase Tallinn Rooma lennuki pileti soetamine tähendab rohkem pappi, mida uusi kohti avastades toredate majutuste ostmiseks [raisata võimaldades puhkusel vähem koonerdada. Lennupiletid.online pakub suurt valikut lennufirmasid, mis transpordivad teid lennukites õnnelikult kohale, et saaksite mööda saata oma puhkuse meeldejäävalt. Teid ootab rohkelt taskukohaseid pileteid ja veel rohkem rahustavad kogemusi, pole vajadust lennu pileti TLL-st ROM-sse broneerimist edasi lükata. Nii, et ärge jätke lennupiletite ostmist viimasele minutile, et enda meeldejäävaima tripi teoks teha: pakkige oma kohvrid puhkuseks vajalike hügieenitarvetega, mõelge nimekiri toidukohtadest mida külastada – Rooma on vaid hetke kaugusel.