BookingHouse

BookingHouse.ee

Türgi lennupiletid

Lennupiletid Türki

Odavad Türgi lennupiletid vaid Bookinghouse.ee kaudu! Kui soovite lennata sihtkohta Türgi, olete sattunud just sinna, kuhu vaja. Bookinghouse.ee unikaalne otsingusüsteem aitab teil leida parimaid lennupakkumisi Tallinnast sihtkohta Türgi. Võite valida ka mis tahes muu lähtelennujaama. Osta odavad Tallinn Türgi lennupiletid ja säästa raha. Mugav otsingusüsteem võimaldab teil võrrelda erinevate lennufirmade lennupakkumisi sihtkohta Türgi. Leiame teile soodsaimad lennupakkumised ja optimaalseimad marsruudid paljude lennufirmade, nt WizzAir, AirBaltic, Ryanair ja paljude muude seast. Meie veebilehte on äärmiselt lihtne ja mugav kasutada, nii et lennupiletite soetamiseks sihtkohta Türgi kulub vaid mõni minut.

Türgi lennupiletid

Tallinnast on võimalik leida otselende Türgi sihtkohtadesse, nagu Istanbul ja Antalya. Lennupiletite hinnad algavad tavaliselt 85 eurost ühe suuna eest, kuid hind võib varieeruda sõltuvalt väljumise ajast ja lennufirmast. Lisaks Tallinnale on võimalik leida soodsaid lennupileteid ka teistest Euroopa linnadest, nagu Berliin ja Amsterdam.

Kui olete huvitatud Türgi külastamisest, siis tasub uurida erinevaid lennupiletite pakkumisi ja broneerida need varakult. Nii saate säästa raha ja nautida Türgi kauneid vaatamisväärsusi ja kultuuri.

Lennupiletite Otsing

Kui soovite leida Türgi lennupileteid, on lennupiletite otsingusüsteem suurepärane võimalus leida soodsaid hindu ja sobivaid lennukuupäevi. 

Lennupiletite Hinnad

Kui otsite lennupileteid Türgisse, siis on hinnad kindlasti üks peamisi tegureid, mida kaalute. Õnneks on palju erinevaid võimalusi, kuidas saate leida parimad pakkumised ja säästa raha.

Hindade Võrdlus

Enne lennupiletite ostmist on oluline võrrelda erinevaid hindu ja leida parim pakkumine. Siin on mõned näpunäited, kuidas leida odavamaid lennupileteid Türgisse:

  • Kasutage lennupiletite otsingumootoreid, nagu Lennupiletid.ee ja momondo, et leida parimad hinnad erinevate lennufirmade vahel.
  • Otsige lennupileteid väljaspool tipphooaega, kui hinnad on tavaliselt madalamad.
  • Vaadake erinevaid lendude variante, näiteks otselendude ja ümberistumistega lendude vahel, et leida odavamad võimalused.
  • Kui olete paindlik reisikuupäevade osas, siis võite leida soodsamaid hindu lendudele, mis väljuvad teatud päevadel.

Allpool on tabel, mis võrdleb hindu erinevate lennufirmade vahel, mis pakuvad lende Türgisse:

LennufirmaHind (edasi-tagasi)
Turkish Airlines400 €
Finnair450 €
Ryanair250 €
Wizz Air300 €

Nagu näete, võivad hinnad erineda oluliselt erinevate lennufirmade vahel. Seetõttu on oluline võrrelda hindu ja leida parim pakkumine.

Lennufirmad

Eesti Lennufirmad

Eestis tegutsevad kaks lennufirmat – Nordica ja SmartLynx. Nordica pakub regulaarlendude teenust paljudesse Euroopa sihtkohtadesse, samuti on võimalik tellida eralendusid. SmartLynx on aga spetsialiseerunud reisijate ja kauba veole ning pakub oma teenuseid nii Eestis kui ka mujal Euroopas.

Türgi Lennufirmad

Türgis tegutseb mitmeid lennufirmasid, mis pakuvad lendude teenust nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt. Kõige tuntumad neist on Turkish Airlines, Pegasus Airlines ja Atlasglobal. Turkish Airlines on Türgi rahvuslik lennufirma, mis pakub lendude teenust enam kui 300 sihtkohta üle maailma. Pegasus Airlines on aga Türgi suuruselt teine lennufirma, mis pakub odavat lendude teenust enam kui 100 sihtkohta. Atlasglobal on Türgi lennufirma, mis pakub lendude teenust enam kui 50 sihtkohta, peamiselt Euroopas ja Lähis-Idas.

Kui otsite odavat lendu Türgisse, siis tasub kindlasti uurida ka teisi Türgi lennufirmasid, nagu näiteks SunExpress, Onur Air, Corendon Airlines ja AnadoluJet. Need lennufirmad pakuvad sageli soodsaid lennupileteid ja võivad olla heaks alternatiiviks Turkish Airlinesile ja Pegasus Airlinesile.

Lennujaamad

Kui otsite lennupileteid Türgi sihtkohtadesse, on oluline teada, millised lennujaamad on saadaval. Türgis on mitmeid lennujaamu, kuid siin keskendume kolmele peamisele lennujaamale, mida kasutatakse sageli rahvusvahelistel lendudel: Tallinna Lennujaam, Istanbuli Lennujaam ja Antalya Lennujaam.

Tallinna Lennujaam

Tallinna Lennujaam on Eesti pealinnas asuv lennujaam, mis pakub lendude teenuseid nii kodu- kui ka välismaale. Lennujaamast on võimalik leida otselende Türgi sihtkohtadesse, sealhulgas Istanbuli ja Antalyasse. Kui otsite odavaid lennupileteid, võib Tallinna Lennujaam olla hea valik.

Istanbuli Lennujaam

Istanbuli Lennujaam on Türgi peamine rahvusvaheline lennujaam, mis pakub lendude teenuseid üle kogu maailma. Lennujaam asub Euroopa ja Aasia piiril ning on seetõttu populaarne ümberistumiskoht lendudele, mis suunduvad Aasiasse ja Lähis-Idasse. Istanbuli Lennujaam pakub ka otselende paljudesse Türgi sihtkohtadesse, sealhulgas Antalyasse.

Antalya Lennujaam

Antalya Lennujaam asub Türgi lõunarannikul ja on populaarne turismisihtkoht. Lennujaam pakub lendude teenuseid paljudesse Euroopa sihtkohtadesse ning on seetõttu populaarne ümberistumiskoht lendudele, mis suunduvad mujale Türgis. Antalya Lennujaam pakub ka otselende paljudesse Türgi sihtkohtadesse, sealhulgas Istanbuli ja Tallinna.

Reisigraafik ja Ümberistumised

Kui otsid lennupileteid Türgi, on oluline teada, milline on lendude reisigraafik ning kas lennu ajal on vaja teha ümberistumisi. Türgi on populaarne sihtkoht, seega on lennud sinna regulaarsed ja erinevate lennufirmade poolt pakutavad.

Tallinnast on võimalik lennata otse Istanbuli, Antalyasse ja Alanyasse. Lisaks on võimalik leida lennupileteid ümberistumistega, kus vahemaandumine toimub näiteks Helsingis, Riias, Varssavis või Frankfurdis. Ümberistumisega lendude puhul tuleb aga arvestada pikema reisimisajaga.

Kui soovid lennata otse Türgi, siis on hea teada, et lendude reisigraafik on erinev sõltuvalt sihtkohast. Istanbuli lennud toimuvad igapäevaselt, samas kui Antalya ja Alanya lennud on tavaliselt nädalavahetustel või mõnel muul kindlal nädalapäeval.

Ümberistumistega lendude puhul on oluline jälgida, et lennuajad sobiksid kokku ning vahemaandumise aeg oleks piisavalt pikk, et jõuda järgmisele lennule. Samuti tuleb arvestada, et ümberistumisel võib olla vaja vahetada lennufirmat ning seetõttu tuleb jälgida ka pagasi ümberregistreerimist.

Otsereisid

Kui soovid minna puhkusele Türgisse, on otsereisid kindlasti mugavaim viis sihtkohta jõudmiseks. Siin on mõned võimalused, kuidas saad Türgisse otseliiniga lennata.

Otsereisid Tallinnast

Tallinna lennujaamast on võimalik lennata otselennuga Türgi kuurortidesse. Novatours pakub otselende Tallinnast Antalyasse, mis kestavad umbes 4 tundi. Lennud toimuvad suvehooajal ja väljumised on tavaliselt laupäeviti.

Otsereisid Helsingist

Kui Tallinnast otselendu ei leia, on võimalik minna Helsingisse ning sealt edasi lennata Türgi kuurortidesse. Finnair pakub lendusid Helsingist Istanbuli, Antalyasse ja Dalamanisse. Lennud kestavad umbes 3-4 tundi. Lennud toimuvad aastaringselt, kuid väljumised võivad erineda vastavalt sihtkohale ja hooajale.

Türgi Avastamine

Türgi on imeline sihtkoht, kus avastamist jätkub igale maitsele. Selles osas on Türgi suurepärane valik nii kultuuri- kui ka ajaloohuvilistele. Samuti on Türgis palju ilusaid ja huvitavaid kohti, mida avastada. Kui otsite uut ja põnevat sihtkohta, siis võib Türgi olla just see koht, mida olete otsinud.

Kultuur ja Ajalugu

Türgi on rikas kultuuri ja ajaloo poolest. Siin on palju ajaloolisi paiku, mis pakuvad huvi nii ajaloohuvilistele kui ka turistidele. Türgi on tuntud oma rikkaliku kultuuripärandi poolest, mis on mõjutatud nii idast kui ka läänest.

Türgi on koduks paljudele maailmakuulsatele ajaloolistele paikadele, nagu näiteks Efesose linna varemed, mis on üks Türgi kõige külastatavamaid turismiobjekte. Samuti on Türgis palju teisi ajaloolisi paiku, nagu näiteks Hagia Sophia, mis on üks Türgi kõige kuulsamaid vaatamisväärsusi.

Parimad Sihtkohad

Türgis on palju ilusaid ja huvitavaid kohti, mida avastada. Siin on mõned parimad sihtkohad Türgis, mida tasub külastada:

  • Istanbul: Istanbul on Türgi suurim linn ja üks maailma kõige populaarsemaid turismisihtkohti. Siin on palju ajaloolisi paiku, nagu näiteks Hagia Sophia ja Sinine mošee.

  • Antalya: Antalya on Türgi kuurortlinn, kus on palju ilusaid randu ja vaatamisväärsusi. Siin on ka palju võimalusi veealuste tegevuste harrastamiseks.

  • Kappadokia: Kappadokia on Türgi piirkond, mis on tuntud oma unikaalse maastiku poolest. Siin on palju huvitavaid kohti, nagu näiteks maalilised kaljudest koopad ja kõrged kivimoodustised.

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua kestab lend Tallinnast Antalyasse?

Lend Tallinnast Antalyasse kestab umbes 4 tundi ja 30 minutit, olenevalt lendude vahemaast ja lennufirmast.

Millised lennufirmad pakuvad otselende Türgi?

Hetkel pakuvad otselende Türgi mitmed lennufirmad, sealhulgas Finnair, Turkish Airlines, Pegasus Airlines ja SmartLynx Airlines.

Kui palju maksab lend Tallinnast Antalyasse?

Lend Tallinnast Antalyasse võib maksta erinevalt, sõltuvalt lendude ajast ja lennufirmast. Hetkel on odavaimad lennupiletid saadaval alates 85 eurost.

Kas on võimalik leida odavaid lennupileteid Türgi?

Jah, on võimalik leida odavaid lennupileteid Türgi, eriti kui broneerida need varakult ja võrrelda erinevate lennufirmade pakkumisi.

Milline on lendude sagedus Tallinna ja Antalya vahel?

Lendude sagedus Tallinna ja Antalya vahel võib varieeruda sõltuvalt hooajast ja lennufirmast. Tavaliselt on saadaval mitu lendu nädalas.

Kui kaua enne lendu peaks lennujaama jõudma?

Soovitatav on lennujaama jõuda vähemalt 2 tundi enne lendu, et vältida viivitusi ja tagada piisav aeg dokumentide kontrollimiseks ja turvakontrolliks.

;