BookingHouse

BookingHouse.ee

Tallinn London lennupiletid

Tallinn London

Muretsege kiiresti taskukohane Tallinn – London lennu pilet lähetekohast Tallinn sihtpunkti London soodsama hinnaga. Pakume Tallinn – London lennukipileteid erinevatele lennufirmadele nagu nt Sun Country. Otselendude info tabelis on otsitud andmed lennufirmade poolt orgunnitud soodsate lennuliinide kohta alguspunktist Tallinn sihtpunkti London. Erinevate lennufirmade ajakavad aitavad planeerida Tallinn London lendu ja leida kõige taskukohasema pileti kohast Tallinn punkti London. Odavat Tallinn – London piletit otsides soovitame pöörata tähelepanu sellistele soodsatele lennufirmadele nagu nt Ryanair ja Wizzair. Enamasti orgunnivad lennukifirmad kõige odavamad lennud tööpäevadele seega on lennupileteid otsides oluline tekitada ülevaadet nädala alguses ja lõpus organiseeritavatest soodsatest lendudest. Kui soovid kõige odavamaid Tallinn London lennukipileteid soovitame need broneerida kõige hiljemalt 6-8 nädalat enne reisi algust. Bookinghouse.ee võrdlusportaalist leiad odavad lennupiletid kõikidesse sihtkohtadesse üle maailma. Soodsate lennupiletite leidmiseks kasutage otsingut ning seejärel seadistage soovitud filtrid vastavalt vajadustele nt. kui soov on leida Tallinn London otselend.

  • Riik: Suurbritannia lennupiletid
  • Linn: London lennupiletid
  • Rahvaarv: 11120000
  • Lennujaam: London Heliport, Madison County Airport, London City Airport, London Gatwick Airport, London Heathrow Airport, London-Corbin Airport/Magee Field, London Luton Airport, London Stansted Airport, London Airport
  • Kõrgus merepinnast: 18m
  • GMB: 0
  • ISO: GB/GBR

Soodsad Lennupiletid: Tallinn - London

Kui otsid lennupileteid Tallinnast Londonisse, siis on sul mitmeid võimalusi valida. Lennufirmad nagu Finnair, airBaltic ja teised pakuvad soodsaid lende ning eripakkumisi, mis võivad aidata sul säästa raha.

Tallinnast Londonisse lendamine võtab tavaliselt aega umbes 2-3 tundi, sõltuvalt lendude kestusest ja vahemaandumistest. Enne lennupiletite ostmist tasub uurida erinevaid lennufirmade pakkumisi ning otsida soodsaimaid hindu. Samuti tasub jälgida erinevaid kampaaniaid ja allahindlusi, mis võivad aidata sul säästa raha.

Broneerimise Protsess

Kui soovite leida odavaid lennupileteid Tallinnast Londonisse, on oluline teada, kuidas broneerimisprotsess töötab. Selles jaotises anname ülevaate sammudest, mida peate järgima, et broneerida oma lend Londonisse.

Reisi Planeerimine

Enne broneerimist peate kavandama oma reisi. Kõigepealt valige kuupäevad, millal soovite reisida. Oluline on meeles pidada, et hinnad võivad erineda sõltuvalt päevast, millal lendate. Seetõttu soovitame teil otsida lennupileteid erinevatel päevadel, et leida parim pakkumine.

Hindade Võrdlemine

Järgmine samm on hindade võrdlemine. Kasutage erinevaid lennupiletite otsingumootoreid, et võrrelda hindu erinevatel päevadel ja erinevatel lennufirmadel. Samuti saate kasutada lennupiletite broneerimissaitide sooduspakkumisi, et leida parimad võimalikud hinnad.

Piletite Broneerimine

Kui olete leidnud sobiva lennupakkumise, võite alustada broneerimisprotsessi. Kõigepealt sisestage oma isiklikud andmed ja reisikuupäevad. Seejärel valige, millist tüüpi piletit soovite osta (nt ühe suuna või edasi-tagasi). Lõpuks tasuge oma lennupiletite eest.

Pidage meeles, et mõned lennufirmad võivad nõuda täiendavaid tasusid, nagu pagasitasud või istekohtade valikutasud. Seetõttu soovitame teil enne broneerimist hoolikalt läbi lugeda kõik tingimused ja lisatasud.

Lennufirmade Ülevaade

Kui otsite lennupileteid Tallinnast Londonisse, on oluline teada, millised lennufirmad seda marsruuti teenindavad. Siin on lühike ülevaade erinevatest lennufirmadest, mis lendavad Tallinnast Londonisse.

Ryanair

Ryanair on üks suuremaid odavlennufirmasid Euroopas, mis pakub lendude teenust Tallinnast Londonisse. Ryanairi lennud väljuvad Tallinna lennujaamast ning maanduvad Londonis Lutoni lennujaamas. Ryanairi lennud on tavaliselt väga taskukohased, kuid ärge unustage lisatasusid, kui soovite valida oma istekohta või lisateenuseid.

Wizz Air

Wizz Air on veel üks odavlennufirma, mis pakub lendude teenust Tallinnast Londonisse. Wizz Airi lennud väljuvad Tallinna lennujaamast ning maanduvad Londonis Lutoni lennujaamas. Wizz Airi lennud on tavaliselt väga taskukohased, kuid nagu Ryanairi puhul, tuleb arvestada lisatasudega.

AirBaltic

AirBaltic on Baltimaade suurim lennufirma, mis pakub lendude teenust Tallinnast Londonisse. AirBalticu lennud väljuvad Tallinna lennujaamast ning maanduvad Londonis Gatwicki lennujaamas. AirBalticu lennud on tavaliselt veidi kallimad kui Ryanairi või Wizz Airi lennud, kuid pakuvad paremat teenindust ja mugavust.

Norwegian

Norwegian on veel üks lennufirma, mis pakub lendude teenust Tallinnast Londonisse. Norwegiani lennud väljuvad Tallinna lennujaamast ning maanduvad Londonis Gatwicki lennujaamas. Norwegiani lennud on tavaliselt taskukohased ja pakuvad head teenindust.

Lufthansa

Lufthansa on üks maailma suuremaid lennufirmasid, mis pakub lendude teenust Tallinnast Londonisse. Lufthansa lennud väljuvad Tallinna lennujaamast ning maanduvad Londonis Heathrow lennujaamas. Lufthansa lennud on tavaliselt kallimad kui teiste lennufirmade lennud, kuid pakuvad ka kvaliteetset teenindust ja mugavust.

Lennujaamade Informatsioon

Kui otsite lennupileteid Tallinnast Londonisse, siis on oluline teada, millised lennujaamad on mõlemas linnas saadaval. Siin on mõned olulised faktid, mida peaksite teadma Tallinna Ülemiste lennujaama ja Londoni Lutoni, Gatwicki, Heathrow ja Stanstedi lennujaamade kohta.

Tallinn Ülemiste

Tallinna Ülemiste lennujaam asub vaid 4 km kaugusel Tallinna kesklinnast ja on Eesti suurim lennujaam. Lennujaamas on olemas kõik vajalikud teenused, sealhulgas restoranid, kauplused, pangad ja valuutavahetus. Lennujaama kodulehel on võimalik jälgida reaalajas saabuvaid ja väljuvaid lende.

London Luton

London Lutoni lennujaam asub umbes 50 km kaugusel Londoni kesklinnast ja on üks Londoni suuremaid lennujaamu. Lennujaam pakub erinevaid teenuseid, sealhulgas restorane, kauplusi ja valuutavahetust. Reisijatele on saadaval ka tasuta WiFi.

London Gatwick

London Gatwicki lennujaam asub umbes 45 km kaugusel Londoni kesklinnast ja on üks maailma kõige hõivatumaid lennujaamu. Lennujaamas on olemas kõik vajalikud teenused, sealhulgas restoranid, kauplused, pangad ja valuutavahetus. Lennujaama kodulehel on võimalik jälgida reaalajas saabuvaid ja väljuvaid lende.

London Heathrow

London Heathrow lennujaam asub umbes 24 km kaugusel Londoni kesklinnast ja on maailma üks suuremaid lennujaamu. Lennujaam pakub erinevaid teenuseid, sealhulgas restorane, kauplusi ja valuutavahetust. Reisijatele on saadaval ka tasuta WiFi.

London Stansted

London Stanstedi lennujaam asub umbes 60 km kaugusel Londoni kesklinnast ja on üks Londoni suuremaid lennujaamu. Lennujaam pakub erinevaid teenuseid, sealhulgas restorane, kauplusi ja valuutavahetust. Reisijatele on saadaval ka tasuta WiFi.

Lendude Ajakava ja Marsruutide Valik

Lennuaegade Võrdlus

Kui otsite lendu Tallinnast Londonisse, on oluline leida lend, mis sobib teie ajakavaga. Erinevad lennufirmad pakuvad erinevaid lendude ajakavasid, kuid enamik lennufirmasid pakuvad lendu nädalas. Seetõttu on teil võimalus valida lend, mis sobib teile kõige paremini.

Lennuaegade võrdlemine on lihtne. Näiteks kui soovite lennata Tallinnast Londonisse, võite võrrelda lendude ajakava erinevate lennufirmade vahel. Mõned lennufirmad pakuvad otselende, samas kui teised pakuvad lendu vahepeatustega.

Marsruutide Valik

Kui otsite lendu Tallinnast Londonisse, on oluline valida marsruut, mis sobib teie vajadustega. Enamik lennufirmasid pakuvad lendu Tallinnast Londonisse, kasutades erinevaid marsruute. Mõned lennufirmad pakuvad otselende, samas kui teised pakuvad lendu vahepeatustega.

Otselend on kiireim viis reisida Tallinnast Londonisse. See võimaldab teil jõuda sihtkohta kiiremini ja mugavamalt. Kuid otselend võib olla kallim kui lend vahepeatustega.

Vahepeatustega lend võib olla odavam kui otselend. Kuid see võib võtta rohkem aega, kuna peate vahetama lennukit ja ootama järgmist lendu. Seetõttu on oluline valida lend, mis sobib teie ajakavaga ja eelarvega.

Vahepeatused ja Otselennud

Kui otsite lendu Tallinnast Londonisse, on oluline kaaluda vahepeatuste ja otselendude eeliseid ja puudusi. Otselend võib olla mugavam ja kiirem, kuid see võib olla kallim kui lend vahepeatustega.

Vahepeatustega lend võib olla odavam, kuid see võib võtta rohkem aega. Seetõttu on oluline valida lend, mis sobib teie vajadustega.

Reisijuhend

Reisidokumentide Nõuded

Kui soovite reisida Tallinnast Londonisse, peate esitama sobivad reisidokumendid. Kui olete Eesti kodanik, saate reisida Londonisse ID-kaardiga. Kui teil ei ole ID-kaarti, võite taotleda passi. Võõrriigi kodanikud peaksid kontrollima, millised dokumendid on nende riigist pärit reisijatele vajalikud. Enne reisile minekut veenduge, et teie dokumendid kehtivad kogu reisi vältel.

Reisikindlustus

Reisikindlustus on oluline, kui soovite reisida Londonisse. See tagab teie turvalisuse ja kaitseb teid ootamatute sündmuste eest, mis võivad reisi ajal tekkida. Enne reisi alustamist uurige kindlustusfirmade pakkumisi ja valige endale sobivaim. Kindlustuspoliis peaks sisaldama vähemalt järgmisi kaitseid: tervisekindlustus, pagasikindlustus ja reisitõrkekindlustus.

Majutus Londonis

Kui olete Londonis, on teil mitmeid majutusvõimalusi. Võite valida hotelli, hostelit või korteri. Enne majutuse broneerimist uurige hoolikalt erinevaid võimalusi ja valige endale sobivaim. Peamised majutuspiirkonnad Londonis on kesklinn, South Kensington, Bloomsbury ja Paddington. Kesklinnas asuvad paljud vaatamisväärsused ja kultuuriasutused. South Kensington on tuntud oma muuseumide poolest. Bloomsbury on populaarne oma ajalooliste hoonete ja parkide poolest. Paddington on ideaalne piirkond, kui soovite reisida Heathrow lennujaama kaudu.

Hindade Analüüs

Hindade Kõikumine

Tallinna-Londoni lennupiletite hinnad võivad kõikuda sõltuvalt erinevatest teguritest, nagu näiteks lendude kuupäevad, kellaaeg, lennuettevõtja ja lennu kestus. Hindade kõikumine võib olla eriti märgatav kõrg- ja madalhooajal. Jaanuaris on üldiselt võimalik leida soodsaid lennupileteid, kuid nädalavahetustel ja õhtuti võivad hinnad kerkida kõrgemaks.

Parimad Lennupakkumised

Erinevad lennuettevõtjad pakuvad erinevaid hindu Tallinna-Londoni lennupiletitele.. Finnair pakub soodsaid lennupileteid Tallinna ja Londoni vahel.

Edasi-Tagasi Piletite Hinnad

Edasi-tagasi lennupiletite hinnad Tallinna-Londoni marsruudil algavad tavaliselt umbes 60 eurost. Kui otsid soodsamaid lennupileteid, siis võib olla kasulik broneerida need vähemalt paar nädalat ette. Samuti tasub otsida erinevaid lennuettevõtjaid ja võrrelda nende hindu.

Reisijate Arv ja Teenindus

Kui olete otsustanud reisida Tallinnast Londonisse, on oluline teada, kui palju inimesi reisib koos teiega ja millist teenindust oodata.

Lennufirmad, mis pakuvad lende Tallinnast Londonisse, nagu näiteks Ryanair ja EasyJet, pakuvad erinevaid teeninduspakette vastavalt teie vajadustele ja eelistustele. Kui otsite odavat lendu, võib olla piiratud teeninduspakett, mis võib sisaldada ainult käsipagasit ja istekohta. Kui soovite rohkem mugavust, tasub kaaluda teeninduspaketti, mis sisaldab näiteks äraantavat pagasit, toitlustust ja istekohta, kus on rohkem jalaruumi.

Reisijate arv sõltub teie valitud lennufirmast ja lennuaegadest. Tavaliselt pakuvad lennufirmad erinevaid lendude ajakavasid, sealhulgas hommikul, pärastlõunal ja õhtul. Kui reisite kõrghooajal või nädalavahetusel, võib olla rohkem reisijaid ja lend võib olla täis. Seetõttu on soovitatav broneerida oma lennupiletid ette, et tagada oma koht lennukis.

Korduma kippuvad küsimused

Millised lennufirmad pakuvad lendu Tallinnast Londonisse?

Tallinnast Londonisse lendavad mitmed lennufirmad, sealhulgas Finnair, Norwegian, Ryanair, easyJet ja Wizz Air.

Kuidas leida odavaid lennupileteid Londonisse?

Odavaimate lennupiletite leidmiseks soovitame otsida lennupileteid vähemalt paar nädalat enne reisi. Lisaks on soodsamad hinnad sageli saadaval väljaspool tipphooaega ning vältides nädalavahetusi.

Millised on kõige populaarsemad lennufirmad Tallinn-London liinil?

Kõige populaarsemad lennufirmad Tallinn-London liinil on Finnair, Norwegian ja Ryanair.

Kas on võimalik leida otselendu Tallinnast Londonisse?

Jah, Finnair pakub otselende Tallinnast Londonisse.

Millised on kõige soodsamad hinnad lennupiletitele Tallinnast Londonisse?

Kõige soodsamad hinnad lennupiletitele Tallinnast Londonisse algavad umbes 60 eurost ning need on saadaval erinevatelt lennufirmadelt. Hinnad võivad erineda sõltuvalt reisi ajast ja broneerimise kuupäevast.

Kui kaua kestab lend Tallinnast Londonisse?

Lend Tallinnast Londonisse kestab tavaliselt umbes 3 tundi, kuid see võib varieeruda sõltuvalt lennufirmast ja marsruudist.