BookingHouse

BookingHouse.ee

Tallinn Kuressaare lennupiletid

Kuressare Tallinn lennuk

Odavad Kuressaare lennupiletid Bookinghouse.ee kaudu! Kui soovite lennata sihtkohta Kuressaare, olete sattunud just sinna kuhu vaja. Bookinghouse.ee unikaalne otsingusüsteem aitab teil leida parimaid lennupakkumisi Tallinnast sihtkohta Kuressaare. Võite valida ka mis tahes muu lähtelennujaama. Mugav otsingusüsteem võimaldab teil võrrelda erinevate lennufirmade lennupakkumisi sihtkohta Kuressaare. Leiame teile odavad lennupiletid ja optimaalseimad marsruudid paljude lennufirmade, nt SAS, AirBaltic, Ryanair ja paljude muude seast. Meie veebilehte on äärmiselt lihtne ja mugav kasutada, nii et lennupiletite soetamiseks sihtkohta Kuressaare kulub vaid mõni minut. Meie võrdlusportaalist leiad ka Eesti lennupiletid juhul kui Kuressaare otselend pole saadaval.

Bookinghouse populaarsed lennupiletid

Tallinn Kuressaare lend

Kui soovid külastada Kuressaaret, saad seda teha lennukiga Tallinnast. 2023. aasta augustis on lennupiletid saadaval alates 49 eurost. Lennufirma NyxAir pakub lendu Tallinna Lennart Meri lennujaamast Kuressaare lennujaama.

Kuressaare lennujaam asub Kuressaares, Saaremaal. Lennujaamal on ainult üks terminal. Lennujaam pakub regulaarseid lendude teenuseid Tallinna ja Stockholmi suunal. Lennujaamast on võimalik rentida ka autosid.

Kui soovid külastada Kuressaaret ja oled Tallinnas, on lend mugavaim viis sihtkohta jõudmiseks. NyxAir pakub mugavat ja kiiret lendu Tallinna Lennart Meri lennujaamast Kuressaare lennujaama.

Lennufirmad ja Lennud

Kui soovid lennata Tallinnast Kuressaarde või vastupidi, siis valikus on mitmed lennufirmad. Siin on mõned võimalused, mida saad kaaluda.

Flexflight

Flexflight pakub lendu Tallinna ja Kuressaare vahel. Lennud toimuvad peamiselt nädalavahetustel ning hind võib varieeruda vastavalt broneerimise ajale ja kuupäevale. Lendude kestus on umbes 40 minutit ning lendude graafik võib muutuda vastavalt hooajale.

Nyxair

Nyxair pakub samuti lendu Tallinna ja Kuressaare vahel. Lennufirma pakub erinevaid lende nii nädalavahetustel kui ka nädala sees. Lendude kestus on umbes 40 minutit ning hind võib varieeruda vastavalt broneerimise ajale ja kuupäevale. Nyxair pakub ka võimalust broneerida eralendu.

OJ 207

OJ 207 on Nyxairi lend, mis väljub Tallinna Lennujaamast ja jõuab Kuressaare Lennujaama. Lend toimub peamiselt nädalavahetustel ning hind võib varieeruda vastavalt broneerimise ajale ja kuupäevale. Lendude kestus on umbes 40 minutit ning lendude graafik võib muutuda vastavalt hooajale.

Kokkuvõttes on valikus mitmed lennufirmad, mis pakuvad lendu Tallinna ja Kuressaare vahel. Hind ja graafik võivad varieeruda vastavalt broneerimise ajale ja kuupäevale. Vali endale sobiv lend ning naudi mugavat ja kiiret reisi!

Piletite Broneerimine

Kui soovid lennata Tallinnast Kuressaarde, siis on oluline leida endale sobiv lennupilet. Siin on mõned olulised punktid, mida tasub teada piletite broneerimise kohta.

Lennupiletid

Lennupiletite broneerimiseks on mitmeid võimalusi. Üks võimalus on kasutada online-broneeringut, kus saad valida erinevate lendude ja hindade vahel. Kui soovid aga abi piletite broneerimisel, siis võid helistada lennufirma klienditeenindusele või külastada lennujaama piletimüügi letti.

Odavad Lennupiletid

Kui soovid leida odavamaid lennupileteid, siis on oluline teada, et hindadele mõjutavad mitmed tegurid, nagu näiteks lendude ajad ja kuupäevad. Seetõttu on soovitatav vaadata erinevaid hindu erinevatel päevadel ja võrrelda erinevaid lennufirmasid.

Varakult Tagasisõidu Pilet

Kui soovid säästa raha, siis on soovitatav osta tagasi pilet juba enne reisi algust. Varakult broneerides on võimalik saada soodsamaid hindu ning säästa raha.

Lennuaeg ja Sihtkohad

Kui soovid lennata Tallinnast Kuressaarde, on sul võimalik valida mitmete lendude vahel, mis väljuvad erinevatel aegadel ja erinevate lennufirmade poolt. Siin on mõned olulised faktid, mida peaksid teadma, kui soovid lennata kindlal ajal ja sihtkohta.

Lennata Kindlal Ajal

Kui soovid lennata kindlal ajal, siis on sul võimalik valida lendude vahel, mis väljuvad hommikul või õhtul. Hommikused lennud väljuvad tavaliselt varahommikul, samas kui õhtused lennud väljuvad hilisõhtul. Kui soovid lennata kindlal kuupäeval, siis on sul võimalik valida lendude vahel, mis väljuvad erinevatel päevadel, sealhulgas juuli, august, september, november, detsember, jaanuar, veebruar, märts, aprill ja mai.

Väljuvad Lennud

Kuressaare lennujaamast väljuvad lennud erinevatesse sihtkohtadesse, sealhulgas Tallinnasse, Kärdlasse ja teistesse lähedalasuvatesse linnadesse. Siin on mõned väljuvad lennud, mida saad valida vastavalt oma eelistustele:

Lennu nrSihtkohtLennufirmaLennuaeg
OJ 208Tallinn (Lennart Meri)Nyxair19:40
OJ 202Tallinn (Lennart Meri)Nyxair08:50

Saabuvad Lennud

Kuressaare lennujaama saabuvad lennud erinevatest sihtkohtadest, sealhulgas Tallinnast, Kärdlast ja teistest lähedalasuvatest linnadest. Siin on mõned saabuvad lennud, mida saad valida vastavalt oma eelistustele:

Lennu nrLähtekohtLennufirmaLennuaeg
OJ 208Tallinn (Lennart Meri)Nyxair19:40
OJ 202Tallinn (Lennart Meri)Nyxair08:50

Kokkuvõttes on sul võimalik valida erinevate lendude vahel, mis väljuvad erinevatel aegadel ja erinevate lennufirmade poolt. Vali lend, mis sobib kõige paremini sinu ajakavaga ja sihtkohaga ning naudi mugavat ja kiiret lendu Kuressaarde.

Reisipakkumised ja Maksumus

Reisipakkumised

Kas soovite leida odavaid lende Tallinnast Kuressaarde? Pakume laia valikut reisipakkumisi, mis võimaldavad teil leida sobiva lennu vastavalt teie eelistustele ja eelarvele. Leidke endale sobiv lend ja broneerige oma pilet mugavalt veebilehelt.

Lisaks lennupiletitele pakub veebileht ka bussipileteid Kuressaarde ja tagasi. FlixBus pakub regulaarseid bussiühendusi Tallinna ja Kuressaare vahel, alates 17,50 € ühe suuna kohta. Lux Express pakub ka bussipileteid Kuressaarde, kuid nende hind võib olla pisut kõrgem.

Maksumus

Kuressaarde lendamine võib olla väga taskukohane, kui otsite õigeid pakkumisi. Lennupiletid Tallinnast Kuressaarde algavad 49 eurost, kuid hind võib varieeruda sõltuvalt hooajast ja broneerimise ajast.

Bussipiletid Kuressaarde algavad 17,50 eurost ühe suuna kohta, kuid hind võib erineda sõltuvalt bussifirmast ja broneerimise ajast. Kui otsite mugavust, võib Lux Expressi buss olla parem valik, kuid hind võib olla pisut kõrgem kui FlixBusil.

Lisateave

Klass

Kui otsite lendu Tallinnast Kuressaarde, on oluline teada, millist klassi lendate. Enamik lennufirmasid pakuvad erinevaid klassi valikuid, sealhulgas majandus-, äri- ja esimese klassi valikuid. Kui soovite mugavamat lendamist, võite kaaluda äri- või esimese klassi valikut. Kui soovite säästa raha, võite valida majandusklasse.

Reis

Kui olete valinud oma lennuklassi, on aeg alustada reisi planeerimist. Enne lendu soovitame kontrollida oma lennufirma reegleid ja nõudeid, sealhulgas pagasi kaalu piiranguid ja käsipagasi suurust. Samuti võite kaaluda lennujaama varajast saabumist, et vältida viivitusi ja tagada sujuv lend. Kui teil on erivajadusi või soovite lisateenuseid, nagu toidu tellimine või istekoha valik, võtke ühendust oma lennufirmaga enne lendu.

Korduma kippuvad küsimused (FAQ)

Kuressaare lennujaama asukoht ja kontaktandmed

Kuressaare lennujaam asub Roomassaare teel, Kuressaares, Saaremaal. Lennujaama kaotatud ja leitud esemete telefon on (+372) 453 0313 ja e-posti aadress on ure[at]tll.aero. Kuressaare AFIS (üldlennunduse jaoks) telefon on +372 453 0315 ja e-posti aadress on kuressaare.ats[at]tll.aero. Lennujaama reklaamimüük on saadaval e-posti aadressil sales[at]tll.aero. Meediapäringute jaoks on mobiiltelefon (+372) 5302 2866 ja e-posti aadress press[at]tll.aero. Administratsiooni jaoks on e-posti aadress info[at]tll.aero.

Kuressaare lennupiletite hinnad

Kuressaare lennupiletite hinnad sõltuvad lennufirmast, broneerimise ajast ja nõudlusest. Lennupiletite hind võib varieeruda vahemikus 49-100 eurot. Piletite hindade võrdlemiseks soovitame kasutada online-lennupiletite broneerimissaiti.

Kuidas teha check-in Tallinn-Kuressaare lennule?

Tallinn-Kuressaare lennule saate teha check-ini veebis, lennujaamas või mobiiltelefoniga. Veebist või mobiiltelefonist check-ini tehes saate oma pardakaardi välja printida või salvestada mobiiltelefoni. Lennujaamas check-ini tehes saate oma pardakaardi kätte lennujaama check-ini lauast.

Kuidas osta bussipiletit Tallinn-Kuressaare liinile?

Tallinn-Kuressaare liinile bussipileti saate osta internetist või bussijaamast. Bussipileti hind sõltub broneerimise ajast ja nõudlusest. Bussipileti hind võib varieeruda vahemikus 9-20 eurot. Bussipileti ostmiseks soovitame kasutada online-broneerimissaiti.

Millised on Lux Expressi sõidugraafikud Tallinn-Kuressaare liinil?

Lux Express pakub mitmeid sõidugraafikuid Tallinn-Kuressaare liinil. Sõidugraafikud varieeruvad sõltuvalt nädalapäevast ja broneerimise ajast. Lux Expressi sõidugraafikud on saadaval online-broneerimissaidil.

Kuidas broneerida lendu Kuressaarest Tallinna NyxAiriga?

Lennu broneerimiseks Kuressaarest Tallinna NyxAiriga saate kasutada online-broneerimissaiti või helistada NyxAir’i klienditeenindusele. Lennu broneerimise hind sõltub broneerimise ajast ja nõudlusest. Lennu broneerimise hind võib varieeruda vahemikus 49-100 eurot.