BookingHouse

BookingHouse.ee

Musta reede pakkumised hullutavad Eestlasi

 

Pole palju öeldud, kui Must reede on üks suuremaid ostupühasid Eestis. See toimub ideaalsel ajal, et varakult varuda jõulukingitused kui ka peohooaja riided ning aksessuaarid. Kuidas osaleda stressivabalt Mustal reedel nii, et ostetud saavad kõik vajalikud asjad? 

© 89Stocker via canva.com

Nimekiri aitab oste planeerida

Musta reede pakkumised võivad olla üpriski ahvatlevad ja seetõttu köidavad need paljude inimeste tähelepanu. Suur tõenäosus on, et kõige magusamad Musta reede pakkumised võivad lausa otsa saada. Teiseks võib suurepäraste pakkumiste hulgas kaduda ära sinu fookus ja olulised asjad võivad jääda mitmel erineval põhjusel ostmata. Kas soovid osta jõulukinke või peoriideid? Koosta nimekiri kõigest sellest, mida sa soovid hankida. Ehk Musta reede pakkumised sisaldavad just neid tooteid!

Nimekiri võib olla nii üldine, aga ka spetsiifiline ehk kindlate toodete ja mudelitega. Näiteks, kui soovid osta uut HDD kõvaketast, võib kohe kirja panna milline HDD kõvaketas sulle enim huvi pakub. Võib-olla on seal lausa mitu HDD kõvaketta varianti.

Või oled hoopiski huvitatud kindlatest Tommy Hilfiger teksapükstest, Reima laste kombest, Converse tennistest, Fiskars köögitarvetest või Iittala lauanõudest? Koosta nimekiri, mille põhjal saad hakata edasisi samme ostude paremaks planeerimiseks tegema.

Internetipoodide wishlist on sinu nutikaks ostude vahendiks

Soovid kindlustada kõik oma ostud? Üks viis, kuidas seda teha, on juba enne sooduskampaania algust valida vastavalt koostatud nimekirjale välja tooted ja märkida need e-poes oma lemmiktoodeteks. See on väga lihtne – tutvu e-poe valikuga, leia huvipakkuvad tooted ja kliki südamekujulisele ikooniline (üldiselt on see e-poodides südame kujuga, kuid mõnel juhul võib ikoon ka erineda). Nii leiad kõik oma lemmiktooted ühest kohast ja Musta reede saabumisel saad lihtsalt neile klikkida, tutvuda pakkumisega ja lisada ostukorvi. 

Seda kasutades ei pea sa uuesti hakkama tooteid välja otsima või erinevaid linke mõnda dokumenti lisama. Kas pole mitte lihtne ja nutikas?

Musta reede pakkumised Kaup24 ja Hansaposti e-poodides

Kaup24 ja Hansapost rõõmustavad igal aastal oma kliente sõbralike Musta reede pakkumistega. Valikust leiab midagi igale ühele, sest mõlemad e-poed pakuvad laia tootevalikut erinevates tootegruppides. Avasta nii mööbel oma uue kodu jaoks, toidulisandid immuunsüsteemi turgutamiseks või hoopiski uued moetooted pidustusteks ja argipäevadeks.

Rohkes tootevalikus aitavad orienteeruda põhjalikud tootekategooriad ja filtrid, mille abil saab sorteerida tooteid vastavalt soovitud suurusele, hinnale või mõnele muule spetsiifilisele näitajale. Kasuta neid viise ka Mustal reedel osteldes, et kiiremini ja lihtsamalt tutvuda kõikide kampaania soodustusega.