BookingHouse

BookingHouse.ee

Hotellid Tartus

Tartu hotellid, majutus, hostelid, külaliskorterid, villad jne.

Kas olete väsinud lõputult sirvimisest lugematutel hotellide ja hostelite veebisaitidel püüdes leida parimat pakkumist? Leia Tartu hotell juba täna kasutades BookingHouse.ee võrdlusportaali.

Meie portaal võrdleb paljude majutuspakkujate pakkumisi sealhulgas hotelle, hosteleid, kortereid, külalistemaju ja villasid. Toome välja kõik kohalikud ja rahvusvahelised teenusepakkujaid nii, et võite olla kindel, et saate parima võimaliku pakkumise.

Bookinghouse.ee kaudu pole soodsa Tartu hotelli leidmine kunagi olnud lihtsam. Meie kasutajasõbralik portaal võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt võrrelda erinevate Tartu hotellide hindu tagades, et te ei maksa kunagi üle. Lisaks teeme teie vajadustele ja eelarvele vastava majutuse leidmise lihtsaks ning saate oma raha eest parima hinna Tartu hotelli.

Kui otsite autot millega reisil viibimist mugavamaks teha siis vaata ka meie Tartu autorendi pakkumisi. Kui olete huvitatud Tartu reisist siis saate rentida auto Tartu lennujaamast. 

Soovid osta Tartu lennupiletid? Meil on suurepärane valik paljude lennufirmade lennupileteid. Võta hetk aega ja leia endale sobivad Tartu lennupiletid. Oled vaid mõne hiireklõpsu kaugusel unustamatust reisikogemusest. Ära jää ootama, broneeri oma lennupiletid juba täna!

Hotellid Tartus

Kui otsite ööbimiskohta Tartus, siis on teil palju valikuid. Siin on mõned hotellid, mida võiksite kaaluda:

Hotell Dorpat

Hotell Dorpat asub Tartu kesklinnas, mis muudab selle ideaalseks peatuspaigaks nii äri- kui ka puhkusereisijatele. Hotellis on 205 tuba, mis on varustatud kõige vajalikuga, sealhulgas kaabeltelevisiooni ja tasuta WiFi-ühendusega. Lisaks on hotellis restoran, kus saate nautida nii hommiku- kui ka õhtusööki.

Art Hotel Pallas

Art Hotel Pallas on Tartu südalinnas asuv hotell, mis on tuntud oma unikaalse sisekujunduse poolest. Hotellis on 62 tuba, mis on varustatud kõige vajalikuga, sealhulgas kaabeltelevisiooni ja tasuta WiFi-ühendusega. Hotellis on ka restoran, kus saate nautida maitsvat eineid.

V Spa & Conference Hotel

V Spa & Conference Hotel on Tartus asuv luksushotell, mis on ideaalne peatuspaik nii äri- kui ka puhkusereisijatele. Hotellis on 79 tuba, mis on varustatud kõige vajalikuga, sealhulgas kaabeltelevisiooni ja tasuta WiFi-ühendusega. Lisaks on hotellis spa- ja konverentsikeskus, kus saate nautida erinevaid spaateenuseid ja korraldada konverentse.

Hansa Hotel

Hansa Hotel on Tartu südalinnas asuv hotell, mis on tuntud oma sõbraliku teeninduse ja mugavate tubade poolest. Hotellis on 24 tuba, mis on varustatud kõige vajalikuga, sealhulgas kaabeltelevisiooni ja tasuta WiFi-ühendusega. Lisaks on hotellis restoran, kus saate nautida maitsvat eineid.

Hotell Sophia

Hotell Sophia on Tartu kesklinnas asuv hotell, mis on tuntud oma kaasaegse sisekujunduse ja mugavate tubade poolest. Hotellis on 37 tuba, mis on varustatud kõige vajalikuga, sealhulgas kaabeltelevisiooni ja tasuta WiFi-ühendusega. Lisaks on hotellis restoran, kus saate nautida maitsvat eineid.

Kokkuvõttes on Tartus palju erinevaid hotelle, mis sobivad erinevatele reisijatele ja erinevatele vajadustele. Valige hotell, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele, ja nautige oma viibimist Tartus!

Teenused ja Mugavused

Hotellid Tartus pakuvad erinevaid teenuseid ja mugavusi, et muuta sinu viibimine võimalikult mugavaks ja meeldivaks. Siin on mõned teenused ja mugavused, mida sa võid hotellidest leida:

Restoranid

Paljud hotellid Tartus pakuvad oma külalistele restoranide teenust. Restoranid pakuvad erinevaid roogasid, mis sobivad erinevatele maitsetele. Mõned hotellid pakuvad hommikusööki, lõunasööki ja õhtusööki, samas kui teised pakuvad ainult hommikusööki. Restoranide menüüd on sageli mitmekesised ja hõlmavad erinevaid toite.

Spaa ja Saun

Mõned hotellid Tartus pakuvad spaa- ja saunateenuseid. Spaa ja saunad on ideaalsed kohad lõõgastumiseks ja stressi maandamiseks. Saunad on tavaliselt erinevates suurustes ja võivad sisaldada erinevaid funktsioone, nagu näiteks aurusaunad ja soolasaunad. Spaa pakub erinevaid teenuseid, sealhulgas massaaže ja kehahooldusi.

Parkimine

Enamik hotelle Tartus pakuvad parkimisteenust. Parkimine võib olla tasuta või tasuline, sõltuvalt hotelli poliitikast. Mõned hotellid pakuvad parkimist oma külalistele tasuta, samas kui teised pakuvad seda tasu eest. Parkimine võib olla hotelli parklas või avalikul parkimisalal.

Wifi-ühendus

Wifi-ühendus on tänapäeval hotellides oluline teenus. Enamik hotelle Tartus pakuvad tasuta wifi-ühendust oma külalistele. Wifi-ühendus võimaldab sul olla ühenduses oma sõprade ja perega ning töötada ka siis, kui sa oled hotellis.

Ööpäevaringne Vastuvõtt

Enamik hotelle Tartus pakuvad ööpäevaringset vastuvõttu. Ööpäevaringne vastuvõtt võimaldab sul saabuda hotelli igal ajal päeval või ööl. Hotelli töötajad on alati valmis sind vastu võtma ja aitama sul igal ajal päeval või ööl.

Kokkuvõttes pakuvad hotellid Tartus erinevaid teenuseid ja mugavusi, mis muudavad sinu viibimise võimalikult mugavaks ja meeldivaks. Valides hotelli, mis pakub sinu vajadustele vastavaid teenuseid ja mugavusi, saad sa kindel olla, et sinu viibimine Tartus saab olema meeldiv ja mugav.

Asukoht ja Ligipääsetavus

Hotellid Tartus on suurepärase asukohaga, mis sobib nii ärireisijatele kui ka turistidele. Siin on mõned peamised asukohad, mida peaksite teadma.

Kesklinn

Kui soovite jääda Tartu kesklinna, siis on palju hotelle, mis sobivad teile suurepäraselt. Kesklinnas asuvad hotellid on üldiselt lähedal paljudele vaatamisväärsustele ja restoranidele. Hotell Dorpat Konverentsikeskuse ja spaaga on üks sellistest hotellidest, mis asub Emajõe kaldal. See hotell on suurepärane valik neile, kes soovivad jääda kesklinna lähedale.

Bussijaam

Tartu bussijaam asub kesklinnast veidi kaugemal, kuid on siiski hea valik nende jaoks, kes soovivad jääda linna piirkonda. Hotellid, mis asuvad bussijaama lähedal, on tavaliselt taskukohasemad kui kesklinnas asuvad hotellid. Kui soovite jääda bussijaama lähedale, siis võiksite kaaluda hotelli Tartu Station, mis asub vaid mõne minuti kaugusel bussijaamast.

Emajõe Kaldal

Emajõe kaldal asuvad hotellid on suurepärased nende jaoks, kes soovivad nautida vaadet jõele ja jääda linna piirkonda. Hotell Tartu on üks sellistest hotellidest, mis asub Emajõe kaldal. See hotell pakub kaasaegseid tube ja suurepärast vaadet jõele.

Tartu Ülikool

Tartu Ülikooli lähedal asuvad hotellid on suurepärane valik nende jaoks, kes plaanivad külastada ülikooli või osaleda ülikooli üritustel. Hotell Lydia on üks sellistest hotellidest, mis asub Tartu Ülikooli lähedal. See hotell pakub kaasaegseid tube ja suurepärast asukohta ülikooli lähedal.

Kokkuvõttes on hotellid Tartus suurepärase asukohaga, mis sobivad erinevatele reisijatele. Olenemata sellest, millist piirkonda soovite jääda, on teil palju võimalusi hotellide valimiseks vastavalt oma eelistustele ja eelarvele.

Broneerimine ja Hind

Kui otsite hotelli Tartus, on oluline leida õige hind ja broneerimisvõimalus, mis sobib teie vajadustega. Selles jaotises saate teada, kuidas broneerida hotelle Tartus ja millised on parimad veebisaidid selleks.

Booking.com

Booking.com on üks populaarsemaid hotellide broneerimise veebisaite Tartus. Sellel saidil on lai valik hotelle, mille seast valida, ning saate valida ka erinevate hindade ja mugavuste vahel. Booking.com pakub sageli ka soodustusi, mis võivad aidata teil säästa raha.

Tärnide Arv ja Keskmine Hinne

Kui otsite hotelli Tartus, on oluline vaadata hotelli tärnide arvu ja keskmist hinnet. Kõrgem tärnide arv ja keskmine hinne tähendavad tavaliselt paremat hotelli. Kuid pidage meeles, et tärnide arv ja keskmine hinne ei pruugi alati olla täpne näitaja hotelli kvaliteedist.

Madalaim Hind Esimesena

Kui soovite leida odavat hotelli Tartus, võite valida valiku “Madalaim hind esimesena” Booking.com veebisaidil. See võimalus võimaldab teil järjestada hotelle vastavalt nende hindadele, nii et saate valida kõige odavama hotelli.

Kokkuvõttes on hotelli broneerimine Tartus lihtne ja mugav, kui teate, kuidas seda teha. Booking.com on üks parimaid veebisaite hotellide broneerimiseks Tartus, kuid pidage meeles, et tärnide arv ja keskmine hinne ei pruugi alati olla täpne näitaja hotelli kvaliteedist. Valige hotell, mis sobib teie vajadustega ja broneerige see õigeaegselt, et tagada endale parim hind.

Lisavõimalused

Hotellid Tartus pakuvad palju erinevaid lisavõimalusi, mis muudavad teie viibimise mugavamaks ja meeldivamaks. Allpool on toodud mõned peamised lisavõimalused, mida võite leida Tartu hotellides.

Konverentsikeskus

Kui otsite kohta, kus korraldada konverentse, seminarid või muud sündmused, siis Tartu hotellid pakuvad suurepäraseid konverentsikeskusi. Konverentsikeskused on varustatud kõige kaasaegsema tehnoloogiaga, mis võimaldab teil oma sündmust sujuvalt läbi viia. Paljud hotellid pakuvad ka cateringi teenuseid, et saaksite oma külalistele pakkuda maitsvat toitu ja jooki.

Pubi

Paljud Tartu hotellid pakuvad ka pubi teenuseid, kus saate nautida suurepäraseid kokteile ja kergeid suupisteid. Pubid on suurepärane koht, kus kohtuda sõpradega ja lõõgastuda pärast pikka päeva. Hotellide pubid on sageli avatud hiliste tundideni, nii et saate nautida oma õhtut kauem.

Klassikaline Sisekujundus

Tartu hotellid on tuntud oma klassikalise sisekujunduse poolest. Hotellide toad on sageli kaunistatud ajalooliste elementidega ja sisustatud mugavate mööbliesemetega. Klassikaline sisekujundus loob hubase ja meeldiva õhkkonna, mis aitab teil lõõgastuda ja end koduselt tunda.

Kokkuvõttes, Tartu hotellid pakuvad mitmeid erinevaid lisavõimalusi, mis muudavad teie viibimise mugavamaks ja meeldivamaks. Konverentsikeskused, pubid ja klassikaline sisekujundus on vaid mõned näited sellest, mida võite leida Tartu hotellidest. Valige hotell, mis vastab teie vajadustele ja naudi oma viibimist Tartus!

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas leida soodsat majutust Tartus?

Kui soovite leida soodsat majutust Tartus, siis soovitame kasutada internetiotsinguid ja broneerimissaitide võrdlemist. Enne broneerimist kontrollige kindlasti hotelli asukohta ja hindu ning lugege hoolikalt läbi kõik tingimused ja reeglid.

Millised on Tartu parimad hotellid ja hostelid?

Tartus on palju erinevaid hotelle ja hosteleid, mis sobivad erinevatele eelistustele ja eelarvetele. Mõned parimad hotellid Tartus on Barclay hotell, Antonius hotell, Art hotell Pallas ja Dorpat hotell. Hostelitest on populaarsed näiteks Looming Hostel ja Hektor Design Hostel.

Kuidas broneerida hotelli Tartus?

Hotelli broneerimine Tartus on lihtne ja mugav. Enamik hotelle pakub oma veebilehel broneerimisvõimalusi. Samuti saate broneerida hotelle läbi erinevate broneerimissaitide, nagu Booking.com ja Hotels.com. Enne broneerimist kontrollige kindlasti hotelli hindu ja tingimusi.

Millised on Lydia ja Dorpat hotelli hinnad?

Lydia ja Dorpat hotellide hinnad varieeruvad sõltuvalt hooajast, broneerimisajast ja toa tüübist. Hinnad võivad ulatuda alates 60 eurost kuni üle 100 euro öö kohta.

Kas Tartus on võimalik leida odavaid külaliskortereid?

Jah, Tartus on võimalik leida odavaid külaliskortereid, eriti väljaspool kesklinna. Külaliskorterite hind sõltub asukohast, suurusest ja mugavustest.

Kuidas broneerida majutust Pallas hotellis?

Majutuse broneerimine Pallas hotellis on lihtne ja mugav. Saate broneerida hotelli veebilehel või läbi erinevate broneerimissaitide. Enne broneerimist kontrollige kindlasti hindu ja tingimusi ning võimalikke eripakkumisi.