BookingHouse

BookingHouse.ee

Hotellid Tallinnas

Majutus: hotellid, hostelid, külaliskorterid, villad jne.

Kui otsite majutust Tallinnas, siis on teil palju valikuid erinevate hotellide vahel. Tallinnas on üle 800 hotelli, mis pakuvad erinevaid võimalusi nii asukoha, hinna kui ka teenuste osas. Kui soovite jääda vanalinna, siis on teil võimalik valida ajalooliste hoonete vahel, mis pakuvad kaasaegseid mugavusi. Kui soovite aga rahulikumat ööund, siis võite valida hotelli väljaspool vanalinna.

Hotellid Tallinnas pakuvad erinevaid teenuseid, sealhulgas hommikusööki, tasuta WiFi-ühendust, spaa-teenuseid ja palju muud. Enne hotelli broneerimist on soovitatav uurida erinevaid võimalusi ja võrrelda hindu, et leida parim valik vastavalt teie vajadustele ja eelarvele. Samuti tasub kaaluda hotelli asukohta, et lihtsustada liikumist erinevate vaatamisväärsuste ja tegevuste vahel.

Kokkuvõttes on hotellide valik Tallinnas lai ning pakub võimalusi erinevatele eelistustele ja vajadustele. Oluline on leida hotell, mis sobib kõige paremini teie reisi eesmärkide ja eelarvega ning tagab mugava ja meeldiva majutuskogemuse.

Tallinna Hotellid Ülevaade

Kui otsite majutusvõimalusi Tallinnas, siis on teil lai valik hotelle valida. Tallinn pakub erinevaid majutusvõimalusi, alates luksuslikest hotellidest kuni taskukohaste hosteliteni.

Tallinna hotellid asuvad erinevates piirkondades, sealhulgas vanalinnas, kesklinnas ja lennujaama lähedal. Enamik hotelle pakub kaasaegseid mugavusi, nagu tasuta WiFi-ühendus, hommikusöök, parkimine ja spaa.

Kui otsite luksushotelle, siis on Tallinnas mitmeid võimalusi. Näiteks pakub hotell Telegraaf viie tärni luksust, kus on saadaval spaa, restoran ja tasuta hommikusöök. Samuti on olemas hotellid, mis pakuvad ainulaadseid kogemusi, nagu hotell St. Petersbourg, mis on sisustatud antiikmööbliga.

Kui soovite taskukohast majutust, siis on Tallinnas ka palju võimalusi. Hostelid pakuvad odavat majutust ja on eriti populaarsed seljakotireisijate seas. Näiteks pakub hostel Euphoria taskukohast majutust vanalinnas.

Allpool on tabel, kus on toodud mõned soovitatud hotellid Tallinnas:

HotellAsukohtHinnaklass
TelegraafVanalinnLuksuslik
St. PetersbourgVanalinnLuksuslik
Nordic Hotel ForumKesklinnKeskmine
Hotel EuroopaSadama piirkondKeskmine
Euphoria HostelVanalinnTaskukohane

Tallinn pakub ka erinevaid majutusvõimalusi, sealhulgas korterid ja külaliskorterid. Kui otsite pikemat viibimist, võib see olla hea võimalus, kuna korterid pakuvad kodusemat tunnet ja võimalust ise süüa teha.

Kokkuvõttes on Tallinnas palju erinevaid hotelle ja majutusvõimalusi, mis sobivad igale eelarvele ja maitsele. Valige endale sobiv hotell ja nautige oma viibimist kaunis Tallinnas!

Parimad Hotellid Tallinnas

Kui otsid Tallinnas parimaid hotelle, siis on sul palju valikuid. Siin on mõned soovitused vanalinna, kesklinna ja Kalamaja piirkondadesse.

Vanalinna Hotellid

Vanalinn on Tallinna süda ja siin on palju erinevaid hotelle, mis sobivad igale maitsele ja eelarvele. Mõned parimad hotellid vanalinnas on:

HotellAsukohtHind alates
Hotel TelegraafVene tn 9€ 150
Hotel St. PetersbourgRataskaevu 7€ 120
The Three Sisters Boutique HotelPikk 71/Tolli 2€ 170

Kõik need hotellid pakuvad luksuslikku majutust, suurepärast asukohta ja kvaliteetset teenindust.

Kesklinna Hotellid

Kesklinn on Tallinna ärikeskus ja siin on palju hotelle, mis sobivad nii ärireisijatele kui ka turistidele. Mõned parimad hotellid kesklinnas on:

HotellAsukohtHind alates
Swissotel TallinnTornimäe 3€ 120
Radisson Blu Sky HotelRävala pst 3€ 90
Hilton Tallinn ParkFr. R. Kreutzwaldi 23€ 100

Need hotellid pakuvad kaasaegset majutust, suurepärast asukohta ja kvaliteetset teenindust.

Kalamaja Hotellid

Kalamaja on Tallinna trendikas piirkond, kus on palju kohvikuid, restorane ja disainipoode. Siin on ka mõned suurepärased hotellid, mis sobivad neile, kes otsivad midagi erilist. Mõned parimad hotellid Kalamajas on:

HotellAsukohtHind alates
Seaplane Harbour HotelVesilennuki 6€ 80
Hestia Hotel SusiPeterburi tee 48€ 60
Hotel MetropolRoseni 13€ 70

Need hotellid pakuvad ainulaadset majutust, suurepärast asukohta ja kvaliteetset teenindust.

Nii et olenemata sellest, millist piirkonda eelistad, on Tallinnas palju suurepäraseid hotelle, mis sobivad igale maitsele ja eelarvele.

Hotellide Broneerimine

Kui otsite majutust Tallinnas, on hotellide broneerimine lihtne ja mugav. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil leida sobiva hotelli ja broneerida selle parima hinnaga.

Esiteks, kasutage usaldusväärset broneeringusaiti nagu Booking.com, et leida parimad pakkumised. Booking.com pakub laia valikut hotelle erinevates hinnaklassides ja asukohtades, sealhulgas lennujaama lähedal, vanalinnas ja kesklinnas.

Enne broneerimist kontrollige kindlasti hotelli asukohta ja mugavusi. Kas hotell asub teie huviväärsuste jaoks sobivas kohas? Kas hotellis on olemas vajalikud mugavused, nagu tasuta WiFi, hommikusöök ja parkimine?

Kui olete leidnud sobiva hotelli, broneerige see võimalikult varakult, et saada parim hind ja tagada saadavus. Enamik hotelle pakub tasuta tühistamist mõne päeva jooksul enne saabumist, nii et kui teie plaanid peaksid muutuma, saate broneeringu tühistada ilma lisatasudeta.

Kokkuvõttes, hotellide broneerimine Tallinnas on lihtne ja mugav, kui kasutate usaldusväärset broneeringusaiti ja kontrollite hotelli asukohta ja mugavusi. Broneerige varakult, et saada parim hind ja tagada saadavus.

Tallinna Hotellide Hindade Ülevaade

Kui otsite majutust Tallinnas, on hotellide hind üks peamisi tegureid, mida tuleks arvestada. Hind võib varieeruda sõltuvalt hotelli asukohast, tärnide arvust, hooajast ja muudest teguritest. Allpool on toodud Tallinna hotellide hindade ülevaade, et aidata teil valida sobivat majutust vastavalt teie eelarvele.

Madalaim hind esimesena

Kui soovite leida kõige soodsamat majutust Tallinnas, saate hotellide otsingutulemustes valida “Madalaim hind esimesena” valiku. Seejärel kuvatakse hotellid vastavalt nende hindadele, alustades kõige odavamast. Näiteks saate valida Citybox Tallinn City Center hotelli, mis on hinna poolest üks madalamaid, kuid pakub siiski mugavat majutust kesklinnas.

Hind ja tärnide arv

Hotellide hind sõltub ka nende tärnide arvust. Kõrgema tärnide arvuga hotellid pakuvad tavaliselt luksuslikumat ja kvaliteetsemat majutust, kuid ka kõrgemat hinda. Näiteks Nordic Hotel Forum on 4-tärni hotell, mis pakub kõrgetasemelist majutust kesklinnas, kuid ka kõrgemat hinda. Kui soovite leida sobivat majutust vastavalt oma eelarvele, saate hotellide otsingutulemustes valida “Hind ja tärnide arv” valiku, et kuvada hotelle vastavalt nende hindadele ja tärnide arvule.

Hinnad hooajal

Tallinna hotellide hinnad võivad varieeruda ka vastavalt hooajale. Näiteks suvekuudel võivad hinnad olla kõrgemad, kuna Tallinn on populaarne turismisihtkoht. Kui soovite leida sobivat majutust vastavalt hooajale, saate hotellide otsingutulemustes valida sobiva kuupäeva, et kuvada hotellide hindu vastavalt sellele perioodile.

Kokkuvõttes on Tallinnas palju erinevaid hotelle, mis pakuvad erinevaid hindu vastavalt teie eelarvele ja vajadustele. Kui soovite leida sobivat majutust, saate kasutada erinevaid filtrivalikuid, et kuvada hotelle vastavalt nende hindadele, tärnide arvule ja hooajale.

Hotellide Teenused ja Mugavused

Kui otsite hotelli Tallinnas, siis on oluline teada, milliseid teenuseid ja mugavusi hotell pakub. Siin on mõned sub-sektsioonid, mis aitavad teil valida hotelli vastavalt teie vajadustele.

Hotellid Saunaga

Kui soovite lõõgastuda pärast pikka päeva, siis võiksite valida hotelli, kus on saun. Paljud Tallinna hotellid pakuvad saunamugavusi, mis võivad olla erinevat tüüpi ja suurustega. Näiteks on olemas traditsioonilised soome saunad, infrapunasaunad ja aurusaunad. Mõned hotellid pakuvad ka privaatset saunatuba, mis on ideaalne lõõgastumiseks koos pere või sõpradega.

Hotellid Konditsioneeriga

Kui külastate Tallinnat suvel, siis võib olla oluline valida hotell, kus on konditsioneer. Konditsioneer aitab hoida toatemperatuuri madalamal, mis on eriti oluline kuumadel päevadel. Paljud hotellid pakuvad konditsioneeriga tube, mis on ideaalne võimalus suvekuudel külastajatele.

Hotellid Tasuta Wi-Fi Ühendusega

Kui olete ärireisil või soovite lihtsalt hoida ühendust oma sõprade ja perega, siis on oluline valida hotell, kus on tasuta Wi-Fi-ühendus. Paljud Tallinna hotellid pakuvad tasuta Wi-Fi-ühendust nii toas kui ka avalikes kohtades. See on mugav võimalus, mis võimaldab teil hoida ühendust ja olla alati online.

Kokkuvõttes, kui otsite hotelli Tallinnas, siis on oluline valida hotell vastavalt oma vajadustele ja eelistustele. Kas soovite lõõgastuda saunas, hoida toatemperatuuri madalamal konditsioneeri abil või olla alati online tasuta Wi-Fi-ühendusega, on palju võimalusi, mis vastavad teie vajadustele.

Populaarsed Hotellid Tallinnas

Kui otsite taskukohast majutust Tallinnas, siis leiate kindlasti midagi endale Booking.com-ist või Agodast. Siin on mõned populaarsed hotellid, mis võivad teile huvi pakkuda.

Ibis Tallinn Center

Ibis Tallinn Center hotell asub Tallinna kesklinnas ning on ideaalne majutuskoht nii ärireisijatele kui ka turistidele. Hotell pakub kaasaegseid tube, mis on varustatud kõigi vajalike mugavustega. Lisaks on hotellis olemas restoran, baar ja tasuta WiFi.

Hestia Hotel Seaport

Hestia Hotel Seaport hotell asub Tallinna sadama lähedal ning on suurepärane valik neile, kes soovivad külastada vanalinna või minna kruiisile. Hotellis on avarad toad, kus on kõik vajalikud mugavused. Lisaks on hotellis olemas restoran, baar ja tasuta parkimine.

Hestia Hotel Kentmanni

Hestia Hotel Kentmanni hotell asub Tallinna kesklinnas ning on suurepärane valik neile, kes soovivad nautida linnaelu. Hotellis on kaasaegsed toad, kus on kõik vajalikud mugavused. Lisaks on hotellis olemas restoran, baar ja tasuta WiFi.

Nordic Hotel Forum

Nordic Hotel Forum hotell asub Tallinna kesklinnas ning on ideaalne majutuskoht neile, kes soovivad nautida linnaelu. Hotell pakub kaasaegseid tube, mis on varustatud kõigi vajalike mugavustega. Lisaks on hotellis olemas restoran, baar, spaa ja tasuta WiFi.

St.Olav Hotel

St.Olav Hotel asub Tallinna vanalinnas ning on suurepärane valik neile, kes soovivad nautida ajaloolist atmosfääri. Hotellis on hubased toad, mis on sisustatud antiikmööbliga. Lisaks on hotellis olemas restoran, baar ja tasuta WiFi.

Need on vaid mõned populaarsed hotellid Tallinnas, kuid kindlasti leiate veel palju teisi suurepäraseid majutuskohti. Valige endale sobiv hotell ja nautige oma viibimist Tallinnas!

Hotellide Tärnide Arv ja Keskmine Hinne

Kui otsite hotelli Tallinnas, on tärnide arv ja keskmine hinne kaks olulist tegurit, mida tasub kaaluda. Tärnide arv näitab hotelli mugavuse ja teeninduse taset, samal ajal kui keskmine hinne annab ülevaate teiste külastajate kogemustest.

Tallinna hotellide tärnide arv varieerub kolmest viieni. Enamik hotelle pakuvad kolme- või neljatärnihotelli mugavusi, kuid on ka viietärnihotelle, mis pakuvad luksuslikke teenuseid.

Keskmine hinne on veel üks oluline tegur, mida tuleks kaaluda. Kõrge keskmine hinne tähendab, et hotellil on hea maine ja külastajad on rahul teenuste ja mugavustega. Keskmine hinne võib varieeruda sõltuvalt hotelli tüübist ja asukohast.

Allpool on tabel, mis näitab mõne Tallinna hotelli tärnide arvu ja keskmist hinnet:

HotellTärnide arvKeskmine hinne
Citybox Tallinn City Center39,0/10
Swissotel Tallinn58,9/10
Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Tallin48,3/10
Hestia Hotel Kentmanni38,1/10
Tallink Spa & Conference Hotel48,1/10

Kokkuvõttes on hotellide tärnide arv ja keskmine hinne olulised tegurid, mida tuleks kaaluda hotelli valimisel Tallinnas. Tärnide arv näitab hotelli mugavuse ja teeninduse taset, samal ajal kui keskmine hinne annab ülevaate teiste külastajate kogemustest. Oluline on valida hotell, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele.

Soodne Majutus Tallinnas

Kui otsid soodsat majutust Tallinnas, siis sul on mitmeid võimalusi valida. Selles jaotises räägime hostelitest ja soodsatest hotellidest, mis sobivad hästi neile, kes soovivad reisida eelarve piires.

Hostelid Tallinnas

Kui otsid kõige soodsamat majutust Tallinnas, siis on hostelid kindlasti parim valik. Enamik hostelitest asuvad kesklinnas või isegi vanalinnas, mis muudab nende asukoha reisijate jaoks väga mugavaks. Hostelites on tavaliselt saadaval jagatud magamistoad, mis võivad olla nii sega- kui ka naistele eraldi. Mõned hostellid pakuvad ka privaatseid tube, kuid need on tavaliselt kallimad kui jagatud magamistoad.

Allpool on toodud mõned populaarsed hostelid Tallinnas:

HostelAsukohtHind alates
The Monk’s BunkVanalinn€ 10
Red Emperor Bar & HostelKesklinn€ 9
Old Town MunkenhofVanalinn€ 10
Euphoria HostelKesklinn€ 9
16eur – Old Town MunkenhofVanalinn€ 10

Soodsad Hotellid

Kui otsid midagi natuke privaatsemat kui hostelid, siis on soodsad hotellid ka hea valik. Need hotellid pakuvad tavaliselt privaatseid tube, kuid hind on siiski madalam kui luksushotellides. Enamik soodsaid hotelle asuvad kesklinnas või selle lähedal, mis muudab nende asukoha reisijate jaoks väga mugavaks.

Allpool on toodud mõned populaarsed soodsad hotellid Tallinnas:

HotellAsukohtHind alates
Economy HotelKesklinn€ 35
Hotel G9Kesklinn€ 35
Dorell HotelKesklinn€ 40
Hotel MetropolKesklinn€ 45
Hotel StroomiPõhja-Tallinn€ 50

Kokkuvõttes on soodne majutus Tallinnas saadaval nii hostelites kui ka soodsates hotellides. Hostelid on tavaliselt kõige odavam valik, kuid privaatsema kogemuse saamiseks võib soodsate hotellide valimine olla parem valik. Valik sõltub sellest, millised on sinu reisiplaanid ja eelarve.

Luksuslik Majutus Tallinnas

Kui otsite luksuslikku majutust Tallinnas, siis teil on palju võimalusi valida. Siin on mõned parimad valikud, mis pakuvad kõrgetasemelist teenindust ja mugavusi.

5-Tärni Hotellid

Tallinnas on mitmeid 5-tärni hotelle, mis pakuvad kõrgetasemelist majutust ja teenindust. Siin on mõned parimad valikud:

HotellAsukohtHinne
Hotel TelegraafVanalinn9,2
Swissotel TallinnKesklinn9,1
The Three Sisters Boutique HotelVanalinn9,0
Hilton Tallinn ParkKesklinn8,9
Radisson Blu Sky HotelKesklinn8,8

Need hotellid pakuvad luksuslikke tube, spaateenuseid, restorane ja baare ning muid mugavusi, mis muudavad teie viibimise Tallinnas meeldejäävaks.

Luksuslikud Hotellid

Lisaks 5-tärni hotellidele on Tallinnas ka palju luksuslikke hotelle, mis pakuvad kõrgetasemelist majutust ja teenindust. Siin on mõned parimad valikud:

HotellAsukohtHinne
Schlössle HotelVanalinn9,3
Savoy Boutique HotelVanalinn9,2
St. Petersbourg HotelVanalinn9,1
CRU HotelVanalinn9,0
Hotel Palace by TallinnHotelsKesklinn8,9

Need hotellid pakuvad luksuslikke tube, restorane ja baare ning muid mugavusi, mis muudavad teie viibimise Tallinnas meeldejäävaks. Lisaks on paljud neist hotellidest asukohalt väga mugavad, võimaldades teil kergesti ligi pääseda linna peamistele vaatamisväärsustele ja meelelahutuskohtadele.

Kokkuvõttes on Tallinnas palju luksuslikke majutusvõimalusi, mis pakuvad kõrgetasemelist teenindust ja mugavusi. Olenevalt teie eelistustest ja eelarvest, saate valida endale sobiva hotelli ning nautida unustamatut viibimist Eesti pealinnas.

Erilised Hotellid Tallinnas

Spa Hotellid

Kui otsite lõõgastavat puhkust, siis on spa hotellid Tallinnas ideaalsed valikud. Need hotellid pakuvad laias valikus spaateenuseid, alates massaažist ja kehahooldusest kuni saunade ja basseinideni. Siin on mõned spa hotellid, mida võite kaaluda:

HotellAsukohtHinnad alates
Tallink Spa & Conference HotelSadama 11a, Tallinn€ 99
Swissotel TallinnTornimäe 3, Tallinn€ 120
Radisson Blu Sky HotelRävala pst 3, Tallinn€ 110

Allergikutele Sobivad Hotellid

Kui olete allergik ja otsite hotelli, mis sobib teie vajadustega, siis on Tallinnas palju valikuid. Allergikutele sobivad hotellid pakuvad spetsiaalseid toa puhastamise teenuseid ja muid mugavusi, mis aitavad vältida allergia sümptomeid. Siin on mõned hotellid, mis on allergikutele sobivad:

HotellAsukohtHinnad alates
Hilton Tallinn ParkFr. R. Kreutzwaldi 23, Tallinn€ 120
Nordic Hotel ForumViru väljak 3, Tallinn€ 90
Original Sokos Hotel ViruViru väljak 4, Tallinn€ 70

Need hotellid pakuvad erinevaid mugavusi, mis sobivad teie vajadustega. Enne broneerimist veenduge, et hotell vastab teie vajadustele ja eelistustele.

Hotellid Tallinnas Erinevate Huvidega Külastajatele

Kui plaanid külastada Tallinna, siis on hotellide valik lai ning leidub midagi igale maitsele. Siin on mõned soovitused hotellide kohta vastavalt erinevatele huvidele.

Hotellid Lähedal Populaarsetele Sihtkohtadele

Kui soovid külastada Tallinna peamisi turismiobjekte, siis on mõistlik valida hotell, mis asub nende läheduses. Näiteks Raekoja platsi lähedal asuvad hotellid on suurepärane valik, kui soovid külastada vanalinna ja nautida selle võluvat atmosfääri. Kui soovid külastada Saku Suurhalli, siis on mõistlik valida hotell, mis asub selle läheduses.

Hotellid Lähedal Loodusele

Kui soovid nautida loodust ja rohelust, siis on mõistlik valida hotell, mis asub looduse läheduses. Kadrioru park on suurepärane koht, kus nautida loodust ja jalutada. Kadrioru lähedal asuvad hotellid on suurepärane valik, kui soovid nautida loodust ja rahu ning vaikust.

Hotellid Lähedal Restoranidele

Kui soovid nautida Tallinna maitsvat toitu, siis on mõistlik valida hotell, mis asub restoranide läheduses. Rotermanni kvartal on suurepärane koht, kus nautida erinevaid restorane ja kohvikuid. Hotellid Rotermanni läheduses on suurepärane valik, kui soovid nautida Tallinna maitsvat toitu.

Kokkuvõttes, Tallinnas on hotelle igale maitsele ja eelarvele. Oluline on valida hotell vastavalt oma huvidele ja vajadustele. Loodame, et see artikkel aitas sul leida sobiva hotelli Tallinnas.

Korduma Kippuvad Küsimused

Millised on parimad hotellid Tallinna kesklinnas?

Tallinna kesklinnas on palju suurepäraseid hotelle, mis sobivad igale maitsele ja eelarvele. Mõned parimad hotellid selles piirkonnas on Hilton Tallinn Park, Radisson Blu Sky Hotel ja Swissotel Tallinn. Need hotellid pakuvad kõrgetasemelist teenust, mugavaid tube ja suurepärast asukohta.

Kuidas broneerida hotelli Tallinnas Booking.com kaudu?

Booking.com on üks populaarsemaid veebisaite hotellide broneerimiseks Tallinnas ja üle maailma. Selleks, et broneerida hotelli Tallinnas Booking.com kaudu, sisestage lihtsalt oma reisikuupäevad, valige hotell ja täitke broneerimisvorm. Pärast broneeringu kinnitamist saate hotelli kohta saata küsimusi või muuta oma broneeringut.

Millised on soodsaimad majutusvõimalused Tallinnas?

Tallinnas on palju soodsaid majutusvõimalusi, sealhulgas hostelid, külalistemajad ja korterid. Mõned soodsaimad hotellid Tallinnas on Economy Hotel, Hotel Stroomi ja Dorell. Need hotellid pakuvad taskukohast majutust ja suurepärast asukohta.

Milline on Viru hotelli asukoht ja hinnad?

Viru hotell asub Tallinna kesklinnas, vanalinnast vaid mõne minuti kaugusel. Hotell pakub suurepäraseid vaateid linnale ning mugavaid tube. Hinnad sõltuvad toa tüübist ja broneerimise kuupäevast.

Millised on populaarseimad hotellid Tallinna sadama lähedal?

Tallinna sadama lähedal on palju populaarseid hotelle, mis sobivad ideaalselt reisijatele, kes soovivad kiiresti sadamasse jõuda. Mõned populaarseimad hotellid selles piirkonnas on Tallink Spa & Conference Hotel, Hilton Tallinn Park ja Kreutzwald Hotel Tallinn.

Kuidas jõuda hotellidesse Tallinna lennujaama lähedal?

Tallinna lennujaama lähedal on palju hotelle, mis pakuvad tasuta transfeeri lennujaamast hotelli ja tagasi. Kui soovite kasutada taksoteenust, siis on lennujaama ja hotellide vahemaa umbes 10-15 minutit. Samuti on võimalik kasutada ühistransporti, nagu bussi või trammiga, et jõuda hotellidesse Tallinna lennujaama lähedal.