BookingHouse

BookingHouse.ee

Palanga Hotellid

Palanga hotellid, majutus, hostelid, külaliskorterid, villad jne.

Kas olete väsinud lõputult sirvimisest lugematutel hotellide ja hostelite veebisaitidel püüdes leida parimat pakkumist? Leia Palanga hotell juba täna kasutades BookingHouse.ee võrdlusportaali.

Meie portaal võrdleb paljude majutuspakkujate pakkumisi sealhulgas hotelle, hosteleid, kortereid, külalistemaju ja villasid. Toome välja kõik kohalikud ja rahvusvahelised teenusepakkujaid nii, et võite olla kindel, et saate parima võimaliku pakkumise.

Bookinghouse.ee kaudu pole soodsa Palanga hotelli leidmine kunagi olnud lihtsam. Meie kasutajasõbralik portaal võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt võrrelda erinevate Palanga hotellide hindu tagades, et te ei maksa kunagi üle. Lisaks teeme teie vajadustele ja eelarvele vastava majutuse leidmise lihtsaks ning saate oma raha eest parima hinna Palanga hotelli.

Kui otsite autot millega reisil viibimist mugavamaks teha siis vaata ka meie Palanga autorendi pakkumisi. Kui olete huvitatud Palanga reisist siis saate rentida auto Palanga lennujaamast. 

Soovid osta Palanga lennupiletid? Meil on suurepärane valik paljude lennufirmade lennupileteid. Võta hetk aega ja leia endale sobivad Palanga lennupiletid. Oled vaid mõne hiireklõpsu kaugusel unustamatust reisikogemusest. Ära jää ootama, broneeri oma lennupiletid juba täna!

Palanga hotellid on erineva hinnaklassiga ja sobivad igale eelarvele. Alates luksuslikest hotellidest kuni taskukohaste majutuskohtadeni, leiad kindlasti endale sobiva majutuse. Paljud hotellid asuvad mere lähedal, pakkudes suurepärast merevaadet ja lõõgastavat atmosfääri. Lisaks on Palangas palju tegevusi, mida saad nautida, nagu näiteks rannapuhkus, jalutuskäigud mere ääres, spaaprotseduurid ja palju muud.

Kui otsid puhkust, mis pakub nii lõõgastust kui ka seiklusi, siis võib Palanga olla just see õige koht. Külasta seda kaunist kuurortlinna ja naudi kõiki selle võlusid. Leia endale sobiv hotell ja naudi oma puhkust mere ääres.

Palanga Hotellid Ülevaade

Kui otsite meeldivat peatumispaika Palangas, siis on teil palju valikuid. Palanga pakub laia valikut hotelle, mis sobivad erinevatele eelarvetele ja vajadustele. Üks parimaid kohti, kust hotelle broneerida, on Booking.com.

Booking.com pakub mitmeid võimalusi, kus saate valida hotelle vastavalt oma eelarvele, asukohale ja mugavustele. Enamik hotelle asuvad mere lähedal või rannikul, kus saate nautida kauneid vaateid ja liivarandu.

Kui otsite luksuslikku peatumispaika, siis soovitame valida Grand Baltic Dunes hotelli. See hotell pakub kõrgtasemelisi mugavusi, sealhulgas spaateenuseid ja restorani. Lisaks on hotellil suurepärane asukoht mere ääres ning lähedal asuvad ka populaarsed vaatamisväärsused.

Kui soovite ööbida taskukohasemas hotellis, siis võite valida Palanga Park hotelli. See hotell pakub lihtsaid, kuid mugavaid tube ning asub lähedal Palanga rannale ja teistele populaarsetele vaatamisväärsustele.

Kokkuvõttes on Palanga suurepärane koht puhkamiseks ja hotellide valik on lai. Booking.com pakub suurepäraseid võimalusi hotellide broneerimiseks vastavalt teie eelarvele ja vajadustele.

Populaarsed Palanga Hotellid

Kui otsite ideaalset majutust Palangas, siis on teil palju valikuid. Siin on mõned populaarsed hotellid, kus saate oma järgmise puhkuse ajal peatuda.

Grand Baltic Dunes

Grand Baltic Dunes on suurepärane valik neile, kes otsivad luksuslikku majutust Palangas. Hotell asub mere ääres ja pakub suurepärast vaadet rannale ning merele. Siin on ka palju mugavusi, sealhulgas spaa, bassein ja restoran.

Amberton Green Apartments Palanga

Amberton Green Apartments Palanga on ideaalne valik neile, kes otsivad privaatset majutust. Hotell asub rahulikus piirkonnas, kuid samas on see vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel rannast ja peamistest vaatamisväärsustest. Kõikides apartementides on kööginurk ja privaatne rõdu.

Palanga Life Balance Spa Hotel

Palanga Life Balance Spa Hotel on suurepärane valik neile, kes soovivad nautida spaa teenuseid. Hotell pakub laia valikut spaa protseduure ja kaasaegseid mugavusi. Siin on ka restoran ja bassein.

Palangos Vetra

Palangos Vetra on suurepärane valik neile, kes otsivad taskukohast majutust Palangas. Hotell asub mere ääres ja pakub suurepärast vaadet merele. Siin on ka restoran ja bassein.

Gabija

Gabija on suurepärane valik neile, kes soovivad peatuda kesklinnas. Hotell asub vaid mõne minuti kaugusel peamistest vaatamisväärsustest ja restoranidest. Siin on ka spaa ja bassein.

Muza Hotel

Muza Hotel on suurepärane valik neile, kes soovivad nautida kaasaegseid mugavusi. Hotell asub mere ääres ja pakub suurepärast vaadet merele. Siin on ka restoran ja spaa.

Palanga Park Hotel

Palanga Park Hotel asub rahulikus piirkonnas ja on suurepärane valik neile, kes soovivad nautida loodust. Hotell asub parki kõrval ja pakub kaasaegseid mugavusi. Siin on ka restoran ja bassein.

Gradiali Wellness and Spa

Gradiali Wellness and Spa on suurepärane valik neile, kes soovivad nautida spaa teenuseid. Hotell pakub laia valikut spaa protseduure ja kaasaegseid mugavusi. Siin on ka restoran ja bassein.

Atostogų Parkas Hotel

Atostogų Parkas Hotel asub rahulikus piirkonnas ja on suurepärane valik neile, kes soovivad nautida loodust. Hotell asub metsa kõrval ja pakub kaasaegseid mugavusi. Siin on ka spaa ja bassein.

Best Baltic Hotel Palanga

Best Baltic Hotel Palanga on suurepärane valik neile, kes soovivad nautida mereäärset asukohta. Hotell asub mere ääres ja pakub suurepärast vaadet rannale ning merele. Siin on ka restoran ja bassein.

Hotel Palanga Spa Baltic Dunes

Hotel Palanga Spa Baltic Dunes on suurepärane valik neile, kes soovivad nautida spaa teenuseid. Hotell pakub laia valikut spaa protseduure ja kaasaegseid mugavusi. Siin on ka restoran ja bassein.

Vanagupe Spa Resort Hotel

Vanagupe Spa Resort Hotel on suurepärane valik neile, kes soovivad nautida mereäärset asukohta. Hotell asub mere ääres ja pakub suurepärast vaadet rannale ning merele. Si

Hotellide Hinnad ja Saadavus

Kui otsite Palangast majutust, siis hotellide hinnad ja saadavus võivad olla teie jaoks olulised tegurid. Allpool on toodud mõned näited hotellide hindadest ja saadavusest Palangas.

Hotellide Hinnad

Palanga hotellide hinnad võivad varieeruda sõltuvalt hooajast ja hotelli asukohast. Kesklinnas asuvate hotellide hinnad on tavaliselt kõrgemad kui ranna lähedal asuvate hotellide hinnad. Allpool on toodud mõned näited hotellide hindadest Palangas:

 • Grand Baltic Dunes Hotell Palangas – alates € 44 öö kohta
 • Palanga Park Hotel, Tubinas Hotels – alates € 60 öö kohta
 • Pas Aldona – alates € 70 öö kohta

Mõned hotellid pakuvad ka eripakkumisi ja allahindlusi, mis võivad oluliselt mõjutada hindu. Seetõttu on soovitatav enne broneerimist uurida erinevaid võimalusi ja võrrelda hindu erinevate hotellide vahel.

Saadavus

Palanga hotellide saadavus võib sõltuda hooajast ja hotelli populaarsusest. Suvekuudel võib hotellide saadavus olla piiratud, eriti kui broneerimine toimub viimasel hetkel. Seetõttu on soovitatav broneerida hotellid ette, et tagada soovitud hotelli saadavus.

Allpool on toodud mõned näited hotellide saadavusest Palangas:

 • Grand Baltic Dunes Hotell Palangas – saadavus piiratud, broneerige kohe
 • Palanga Park Hotel, Tubinas Hotels – saadavus hea, broneerige enne reisi
 • Pas Aldona – saadavus piiratud, broneerige kohe

Kokkuvõttes on soovitatav uurida erinevaid hotelle ja broneerida ette, et tagada soovitud hotelli saadavus ja saada parim hind.

Hotellide Mugavused

Kui otsid Palanga hotelle, on mugavused üks olulisemaid aspekte, mida tasuks kindlasti kaaluda. Siin on mõned mugavused, mida võiksid hotellivaliku tegemisel arvesse võtta.

 • WiFi – Paljud hotellid pakuvad oma külalistele tasuta WiFi-ühendust, mis on suurepärane võimalus hoida ühendust sõprade ja perega ning töötada kaugtööna, kui seda on vaja.

 • Privaatne parkimine – Kui saabud autoga, võib privaatne parkimine olla suurepärane võimalus oma sõiduk turvaliselt parkida. Mõned hotellid pakuvad tasuta parkimist, teised aga võivad küsida selle eest lisatasu.

 • SPA – Paljud hotellid Palangas pakuvad kaasaegseid SPA-teenuseid, kus saad lõõgastuda ja nautida erinevaid hooldusi. Paljudes SPA-des on saadaval massaažid, näohooldused, maniküür-pediküür ja muud teenused.

 • Basseinid – Kui soovid lõõgastuda vees, siis hotellide basseinid on suurepärane võimalus seda teha. Mõned hotellid pakuvad ka sisebasseine, mis on ideaalsed jahedamate ilmade korral.

 • Saunad ja hammam – Paljud hotellid pakuvad ka saunade ja hammamite kasutamise võimalust, mis on suurepärane võimalus lõõgastuda ja tervist turgutada.

Kokkuvõttes on Palanga hotellidel palju erinevaid mugavusi, mis võivad muuta sinu viibimise veelgi nauditavamaks. Enne broneerimist tasub kindlasti uurida hotelli pakutavaid mugavusi, et leida just enda vajadustele vastav hotell.

Toitlustamine Palanga Hotellides

Kui otsite hotelli, mis pakub suurepärast toitlustusteenust, siis Palanga on just õige koht. Palanga hotellid pakuvad mitmesuguseid toitlustusvõimalusi, sealhulgas hommikusööki, lõunat ja õhtusööki. Siin on mõned hotellid, kus saate nautida suurepärast toitlustusteenust.

Hommikusöök

Hommikusöögi valik hotellides võib varieeruda, kuid enamik hotelle pakub oma külalistele hommikusööki. Mõned hotellid pakuvad hommikusööki tasuta, samas kui teised võivad selle eest lisatasu küsida. Hotellid nagu Grand Baltic Dunes ja Palanga Spa Design pakuvad hommikusööki tasuta.

Lõunasöök ja Õhtusöök

Palanga hotellides on lõuna- ja õhtusöögi valikud erinevad. Mõned hotellid pakuvad oma restoranides laia valikut roogasid, samas kui teised võivad pakkuda ainult piiratud menüüd. Kui soovite nautida mereande, siis soovitame külastada restorani Zuvinė, mis asub Palanga Spa Design hotellis. Restoran 1925 Baras pakub aga maitsvat toitu ja jooke kõigile, kes soovivad nautida hubast õhkkonda.

Restoranid väljaspool hotelle

Kui soovite nautida erinevaid toiduelamusi, siis on Palanga just õige koht. Siin on palju restorane, kus saate nautida erinevaid roogasid. Mõned populaarsed restoranid on restoranid Monai, Žuvinė ja 1925 Baras. Kui soovite nautida mereande, siis soovitame külastada restorani Žuvinė.

Kokkuvõttes pakuvad Palanga hotellid erinevaid toitlustusvõimalusi, mis rahuldavad erinevate maitsete ja eelistustega külalisi.

Palanga Vaatamisväärsused

Kui otsite rannapuhkust, siis Palanga on kindlasti üks parimaid kohti Leedus. Palanga rannad on liivarannad, mis on laiad ja pikad. Siin on mõned vaatamisväärsused, mida saate külastada oma puhkuse ajal Palangas.

 • Rannad: Palanga rannad on kahtlemata peamine vaatamisväärsus. Siin saate päevitada, ujuda ja nautida liivaranda. Palanga rannad on hästi hooldatud ja puhtad.

 • Amber Museum: Kui olete huvitatud ajaloost ja kultuurist, siis peaksite kindlasti külastama Amber Museum. See muuseum asub endises lossis ja annab teile ülevaate merevaigu ajaloost ja selle kasutamisest.

 • Assumption of the Virgin Mary Church: See kirik on üks Palanga vanimaid hooneid ja on kindlasti külastamist väärt. Kirik on ehitatud 18. sajandil ja on kohaliku kogukonna jaoks oluline koht.

 • Männimets: Kui soovite veidi puhata ja rahu leida, siis peaksite kindlasti külastama Männimetsa. See on suur mets, mis asub Palanga kesklinnast vaid mõne minuti kaugusel. Siin saate jalutada, joosta või lihtsalt lõõgastuda.

 • Sights: Palangas on palju vaatamisväärsusi, mida saate külastada. Siin on mõned populaarsemad vaatamisväärsused: Palanga Kurhaus, Palanga Botanical Park, Palanga Sculpture Park, Palanga Amber Park, Palanga Bridge.

Kokkuvõttes on Palanga suurepärane koht, kus veeta oma puhkus. Siin on palju vaatamisväärsusi ja tegevusi, mis sobivad kõigile.

Hooajaline Külastus

Kui otsite suurepärast kohta suvepuhkuseks, siis Palanga on kindlasti üks parimaid valikuid. Hooajaline külastus on siin eriti populaarne tänu linna kaunile liivarannale ja suurepärastele hotellidele.

Kui olete täiskasvanud, siis on Palanga suurepärane koht, kus veeta romantiline puhkus või lõõgastuda sõpradega. Paljud hotellid pakuvad täiskasvanutele mõeldud teenuseid, nagu spaa- ja wellness-keskused, restoranid ja baarid.

Suvehooajal võib hotellide broneerimine olla keeruline, seega soovitame varakult broneerida, et tagada endale parim koht puhkuseks.

Allpool on tabel, mis näitab hotellide hindu hooajal:

HotellHind alates
Meguva Resort Hotel€42
Atostogų Parkas Hotel€80
Meduza Hotel€70
Palanga Life Balance Spa Hotel€150
Pusu Paunksneje Hotel€120
Amsterdam Plaza€180

Märkus: Hinnad võivad erineda sõltuvalt broneerimise kuupäevast ja hotelli tüübist.

Lisaks hotellidele on Palangas palju tegevusi, mida saate nautida. Näiteks võite külastada Palanga rahvusvahelist rannavõrkpalli turniiri, mis toimub igal suvel. Samuti on siin palju restorane ja baare, kus saate nautida kohalikku toitu ja jooke.

Kokkuvõtteks, Palanga on suurepärane koht suvepuhkuseks täiskasvanutele. Siin on palju hotelle, kus saate nautida spaa- ja wellness-teenuseid ning kaunis liivarand on vaid mõne sammu kaugusel. Broneerige oma hotell varakult ja nautige suurepärast puhkust Palangas!

Korduma Kippuvad Küsimused

Parimad vaatamisväärsused Palangal

Palanga on täis vaatamisväärsusi, sealhulgas kaunid rannad, muuseumid ja pargid. Mõned populaarsemad kohad on Palanga rand, Birute park ja merevaigumuuseum.

Kuidas broneerida hotell Palangal?

Hotelli broneerimine Palangal on lihtne. Saate kasutada online-broneerimissüsteeme, nagu näiteks Booking.com, Hotels.com või Expedia.com. Samuti võite broneerida hotelli otse hotelli veebisaidilt või helistades neile.

Millised on parimad hotellid Palangal?

Palanga on täis erinevaid hotelle, kus ööbida. Mõned populaarsemad valikud on Palanga Spa Luxury, Vanagupe Spa and Conference Center ja Alanga. Kuid parima hotelli valimisel peaksite arvestama oma eelarve, asukoha ja mugavustega.

Kuidas saab bussiga Palangale?

Palangale saab bussiga erinevatest linnadest Leedus ja ka teistest riikidest. Saate otsida bussiliine ja pileteid veebisaitidel, nagu näiteks autobusubilietai.lt või ecolines.net.

Millised on parimad rannad Palangal?

Palanga on tuntud oma kaunite randade poolest. Mõned populaarsemad rannad on Palanga rand, Šventoji rand ja Karkle rand. Kuid valiku tegemisel peaksite arvestama oma eelistuste ja mugavustega.

Millised on lähedalasuvad linnad, mida külastada Palangal reisi ajal?

Palanga lähedal on mitmeid huvitavaid linnu, mida saate külastada. Mõned populaarsemad on Klaipeda, Nida ja Juodkrante. Kõigil neil linnadel on oma ainulaadsed vaatamisväärsused ja kogemused, mis muudavad teie reisi veelgi huvitavamaks.