BookingHouse

BookingHouse.ee

Malaga Hotellid

Malaga hotellid, majutus, hostelid, külaliskorterid, villad jne.

Kas olete väsinud lõputult sirvimisest lugematutel hotellide ja hostelite veebisaitidel püüdes leida parimat pakkumist? Leia Malaga hotell juba täna kasutades BookingHouse.ee võrdlusportaali.

Meie portaal võrdleb paljude majutuspakkujate pakkumisi sealhulgas hotelle, hosteleid, kortereid, külalistemaju ja villasid. Toome välja kõik kohalikud ja rahvusvahelised teenusepakkujaid nii, et võite olla kindel, et saate parima võimaliku pakkumise.

Bookinghouse.ee kaudu pole soodsa Malaga hotelli leidmine kunagi olnud lihtsam. Meie kasutajasõbralik portaal võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt võrrelda erinevate Malaga hotellide hindu tagades, et te ei maksa kunagi üle. Lisaks teeme teie vajadustele ja eelarvele vastava majutuse leidmise lihtsaks ning saate oma raha eest parima hinna Malaga hotelli.

Kui otsite autot millega reisil viibimist mugavamaks teha siis vaata ka meie Malaga autorendi pakkumisi. Kui olete huvitatud Malaga reisist siis saate rentida auto Malaga lennujaamast. 

Soovid osta Malaga lennupiletid? Meil on suurepärane valik paljude lennufirmade lennupileteid. Võta hetk aega ja leia endale sobivad Malaga lennupiletid. Oled vaid mõne hiireklõpsu kaugusel unustamatust reisikogemusest. Ära jää ootama, broneeri oma lennupiletid juba täna!

Malaga Hotellid

Kui otsite Málagas majutust, siis on teil palju valikuid. Málaga piirkonnas on üle 4 700 hotelli ja majutuskoha, mis muudab hotelli valimise raskeks. Õnneks on Booking.comi kaudu saadaval suur valik hotelle ja majutuskohti, mis sobivad igale maitsele ja eelarvele.

Kõige lähemal Málaga rahvusvahelisele lennujaamale asub Holiday Inn Express Málaga Airport, an IHG Hotel. See hotell pakub tasuta transfeeri lennujaamast ja tagasi, mis muudab reisimise lihtsaks ja mugavaks. Lisaks on hotellis saadaval tasuta hommikusöök, tasuta WiFi-ühendus ja mugavad toad.

Kui soovite ööbida Málaga kesklinnas, siis on Soho Boutique Equitativa hea valik. See hotell asub kesklinnas, lähedal paljudele vaatamisväärsustele ja restoranidele. Hotellis on ka bassein, terrass, restoran ja baar. Lisaks on hotellis saadaval tasuta WiFi-ühendus ja 24-tunnine vastuvõtt.

Kui soovite leida odavat majutust Málagas, siis on palju võimalusi. Näiteks on Hotel Goartin hea valik. See hotell asub linnast veidi kaugemal, kuid pakub siiski mugavat majutust hea hinnaga. Hotellis on saadaval tasuta WiFi-ühendus ja mugavad toad.

Allpool on tabel, kus on loetletud mõned parimad hotellid Málagas, koos hinnangute ja hindadega.

HotellHinnangHind alates (€)
Holiday Inn Express Málaga Airport, an IHG Hotel8,679
Soho Boutique Equitativa9,0130
Hotel Goartin8,150
Room Mate Valeria Hotel9,2160
Vincci Selección Posada del Patio9,0160

Kokkuvõttes on Málagas palju erinevaid hotelle ja majutuskohti, mis sobivad igale maitsele ja eelarvele. Booking.comi kaudu saate leida suure valiku hotelle ja majutuskohti, mis vastavad teie vajadustele.

Populaarsed Hotellid

Kui otsid Malagas ööbimiseks hotelli, siis on sul palju valikuid. Siin on mõned populaarsed hotellid, mis võiksid sulle huvi pakkuda.

Gran Hotel Miramar

Gran Hotel Miramar on luksuslik hotell, mis asub Malaga kesklinnas. Hotell pakub mugavusi nagu sisebassein, spaa ja restoran. Tuba on stiilselt sisustatud ning pakub vaadet merele või linnale. Hotelli teenindus on kõrgetasemeline ning töötajad on südamlikud ja abivalmid.

Ilunion Malaga

Ilunion Malaga on kaasaegne hotell, mis asub Malaga kesklinnas. Hotell pakub mugavusi nagu tasuta WiFi, spaa ja restoran. Tuba on valgusküllane ja modernne. Hotelli teenindus on kõrgetasemeline ning töötajad on sõbralikud ja abivalmid.

Molina Lario

Molina Lario on stiilne hotell, mis asub Malaga kesklinnas. Hotell pakub mugavusi nagu katusebassein, spaa ja restoran. Tuba on stiilselt sisustatud ning pakub vaadet merele või linnale. Hotelli teenindus on kõrgetasemeline ning töötajad on sõbralikud ja abivalmid.

Holiday Inn Express Malaga Airport

Holiday Inn Express Malaga Airport on kaasaegne hotell, mis asub Malaga lennujaama lähedal. Hotell pakub mugavusi nagu tasuta WiFi, hommikusöök ja parkimine. Tuba on valgusküllane ja modernne. Hotelli teenindus on kõrgetasemeline ning töötajad on sõbralikud ja abivalmid.

Hotel Ms Maestranza

Hotel Ms Maestranza on stiilne hotell, mis asub Malaga kesklinnas. Hotell pakub mugavusi nagu sisebassein, spaa ja restoran. Tuba on stiilselt sisustatud ning pakub vaadet merele või linnale. Hotelli teenindus on kõrgetasemeline ning töötajad on sõbralikud ja abivalmid.

Parador De Malaga Golf

Parador De Malaga Golf on luksuslik hotell, mis asub Malaga lähedal. Hotell pakub mugavusi nagu spaa, restoran ja golfiväljak. Tuba on stiilselt sisustatud ning pakub vaadet merele või golfiväljakule. Hotelli teenindus on kõrgetasemeline ning töötajad on sõbralikud ja abivalmid.

Need on vaid mõned Malaga populaarsemad hotellid, mis pakuvad suurepärast teenindust ja mugavusi. Vali endale sobiv hotell ja naudi oma viibimist Malagas!

Hotellide Klassifikatsioon

Kui otsite hotelli Málagas, siis on tõenäoliselt kasulik teada, kuidas hotellid on klassifitseeritud. Hotellide tärnide skaala ulatub ühest viieni. Siin on lühike ülevaade, mida iga hotellide kategooria tähendab.

Ühe Tärni Hotellid

Ühe tärni hotellid pakuvad minimaalseid teenuseid. Need hotellid on tavaliselt väikesed ja lihtsad. Ühe tärni hotellid sobivad reisijatele, kes otsivad odavat majutust ja ei vaja palju mugavusi.

Kahe Tärni Hotellid

Kahe tärni hotellid pakuvad veidi paremaid teenuseid kui ühe tärni hotellid. Need hotellid on tavaliselt suuremad ja neil on rohkem mugavusi. Kahe tärni hotellid sobivad reisijatele, kes soovivad veidi rohkem mugavusi, kuid ei soovi kulutada palju raha.

Kolme Tärni Hotellid

Kolme tärni hotellid pakuvad mugavat majutust ja palju teenuseid. Need hotellid on tavaliselt keskmise suurusega ja neil on palju mugavusi, nagu näiteks restoran, baar ja bassein. Kolme tärni hotellid sobivad reisijatele, kes soovivad mugavat majutust ja palju teenuseid, kuid ei soovi kulutada liiga palju raha.

Nelja Tärni Hotellid

Nelja tärni hotellid pakuvad luksuslikku majutust ja palju mugavusi. Need hotellid on tavaliselt suured ja neil on palju mugavusi, nagu näiteks spaa, jõusaal ja konverentsikeskus. Nelja tärni hotellid sobivad reisijatele, kes soovivad luksuslikku majutust ja palju mugavusi.

Viie Tärni Hotellid

Viie tärni hotellid on kõige luksuslikumad hotellid. Need hotellid pakuvad parimat võimalikku majutust ja palju eksklusiivseid mugavusi, nagu näiteks privaatne rand ja tippklassi restoranid. Viie tärni hotellid sobivad reisijatele, kes soovivad kõige paremat võimalikku majutust ja luksuslikke mugavusi.

Kokkuvõttes on hotellide tärnide skaala hea viis hotellide klassifitseerimiseks vastavalt nende pakutavatele teenustele ja mugavustele. Loodame, et see ülevaade aitab teil leida sobiva hotelli Málagas vastavalt oma eelistustele ja eelarvele.

Hotellide Hinnad

Malaga on Hispaania populaarne turismisihtkoht, kus on saadaval erinevaid hotellide kategooriaid ja hinnaklassid. Hotellide hinnad Malagas varieeruvad sõltuvalt nende asukohast, kategooriast ja hooajast.

Keskmine hind Malaga hotellides algab €25-st ja võib ulatuda kuni €300-ni öö kohta. Kolmetärnihotellid maksavad tavaliselt €40-€100 öö kohta, neljatärnihotellid €60-€200 öö kohta ja viietärnihotellid €100-€300 öö kohta. Hinnad võivad erineda sõltuvalt hotelli asukohast ja hooajast.

Madalhooajal, nagu näiteks jaanuaris ja novembris, on hotellide hinnad tavaliselt madalamad kui kõrghooajal. Kõrghooajal, nagu suvel, võivad hotellide hinnad olla kõrgemad kui madalhooajal.

Allpool on toodud näited erinevate hotellide hindadest Malagas:

HotellidKategooriaHind öö kohta
Eurostars MalagaNeljatärnihotell€80-€150
Ilunion MalagaNeljatärnihotell€70-€120
Molina Lario HotelNeljatärnihotell€90-€200
Vincci Selección Posada del PatioViietärnihotell€150-€300
Hotel Palacete de AlamosKolmetärnihotell€50-€100

Malaga hotellide hinnad võivad olla ka sõltuvalt hotellide asukohast. Näiteks hotellid Malaga kesklinnas võivad olla kallimad kui hotellid linna äärealadel või rannikul. Seetõttu on oluline valida hotell vastavalt oma eelistustele ja eelarvele.

Hotellide Asukoht

Malaga on tuntud oma kaunite randade, ajalooliste vaatamisväärsuste ja elava ööelu poolest. Hotellide asukoht on oluline tegur, kui soovite linna avastada. Siin on mõned piirkonnad, kus hotellid asuvad.

Malaga Centro

Malaga Centro on linna süda ja see on suurepärane koht, kus peatuda, kui soovite külastada linna peamisi vaatamisväärsusi, nagu Alcazaba kindlus, Gibralfaro kindlus, Picasso muuseum ja Atarazanas turg. Hotellid selles piirkonnas asuvad tavaliselt vanalinnas või selle läheduses. Hotellide hinnad võivad olla kõrgemad kui teistes piirkondades, kuid see on seda väärt, kuna saate nautida Malaga ajaloolist atmosfääri.

Rannad

Malaga on tuntud oma ilusate randade poolest. Hotellide asukoht rannapiirkonnas on suurepärane, kui soovite nautida päikest ja merevaateid. La Malagueta rand on üks populaarsemaid randu, kus on palju hotelle, mis sobivad ideaalselt rannapuhkuseks. Teine populaarne rand on Playa del Palo, mis asub linna idaosas. Hotellide hinnad rannapiirkonnas võivad olla kõrgemad kui mujal, kuid see on seda väärt, kuna saate nautida merevaateid ja lõõgastuda rannas.

Promenaad

Malaga promenaad on üks linna peamisi vaatamisväärsusi. Hotellide asukoht promenaadi läheduses on suurepärane, kui soovite nautida merevaateid ja jalutada mööda promenaadi. Hotellid selles piirkonnas asuvad tavaliselt rannapiirkonna läheduses ja neil on suurepärane merevaade. Hotellide hinnad promenaadi läheduses võivad olla kõrgemad kui mujal, kuid see on seda väärt, kuna saate nautida merevaateid ja lõõgastuda.

Costa del Sol

Costa del Sol on Malaga provintsi rannikuala ja see on suurepärane koht, kus peatuda, kui soovite nautida merevaateid ja päikest. Hotellid selles piirkonnas asuvad tavaliselt rannapiirkonna läheduses ja neil on suurepärane merevaade. Hotellide hinnad Costa del Solis võivad olla kõrgemad kui mujal, kuid see on seda väärt, kuna saate nautida merevaateid ja lõõgastuda rannas.

Malaga Lennujaam

Malaga lennujaam asub linna lähedal ja on suurepärane koht, kus peatuda, kui soovite lihtsalt ööbida enne lendu või kui soovite külastada Malagat ja selle ümbrust. Hotellide asukoht lennujaama lähedal on mugav, kuna saate kiiresti lennujaama jõuda. Hotellide hinnad lennujaama lähedal võivad olla madalamad kui mujal, kuid see sõltub hotelli asukohast ja teenustest.

Malaga on ilus linn, kus on palju võimalusi hotellide asukohtadeks. Oluline on valida hotell, mis sobib teie vajadustega ja asub piirkonnas, kus soovite külastada.

Hotellide Mugavused

Malaga hotellides leidub erinevaid mugavusi, mis aitavad muuta Sinu viibimise veelgi nauditavamaks. Siin on mõned populaarsed mugavused, mida hotellid pakuvad:

  • Sisebasseinid – Kui soovid lõõgastuda ja ujuda ilma päikese käes olemata, siis sisebassein on ideaalne valik. Mõned hotellid, nagu Gran Hotel Miramar GL, pakuvad sisebasseine oma külalistele.

  • Tasuta Wi-Fi – Kui soovid püsida ühenduses oma sõprade ja perega või tööd teha, on tasuta Wi-Fi hotellis hädavajalik. Enamik hotelle pakub tasuta Wi-Fi ühendust, nii et saad oma seadmed hotellitoas ühendada.

  • Välibasseinid – Kui soovid päikese käes lõõgastuda ja ujuda, siis välibassein on suurepärane valik. Paljud hotellid, nagu Only YOU Hotel Malaga, pakuvad välibasseine oma külalistele.

  • Aiad ja terrassid – Kui soovid nautida värske õhu ja ilusa vaateid, on hotellide aiad ja terrassid ideaalsed kohad. Mõned hotellid, nagu Atarazanas Malaga Boutique Hotel, pakuvad oma külalistele kauneid aedu ja terrasse.

  • Hommikusöök – Kui soovid päeva alustada tugeva hommikusöögiga, siis paljud hotellid pakuvad hommikusööki oma külalistele. Enamik hotelle pakub hommikusööki kas buffee-stiilis või tellimuse alusel.

  • Tapased – Kui soovid proovida kohalikke maitseid, siis paljud hotellid pakuvad tapaseid oma külalistele. Tapased on traditsiooniline Hispaania roog, mis koosneb erinevatest väikestest roogadest, mis on ideaalsed jagamiseks ja proovimiseks.

  • Parkimine – Kui oled autoga reisil, siis parkimine on oluline mugavus. Enamik hotelle pakub parkimist oma külalistele, kuid mõned võivad nõuda lisatasu.

  • Lemmikloomasõbralikud hotellid – Kui soovid oma lemmiklooma kaasa võtta, siis mõned hotellid, nagu Holiday Inn Express Malaga Airport, on lemmikloomasõbralikud ja lubavad lemmikloomi oma külalistele.

Kokkuvõttes pakuvad Malaga hotellid erinevaid mugavusi, mis aitavad muuta Sinu viibimise veelgi nauditavamaks. Olenevalt hotellist võid leida erinevaid mugavusi, mis vastavad Sinu vajadustele ja soovidele.

Kultuur ja Ajalugu

Malaga on rikas ajaloo ja kultuuripärandi poolest ning pakub külastajatele palju huvitavat. Linnas asub mitmeid ajaloolisi vaatamisväärsusi, mis kannavad endas kultuurilist ja ajaloolist tähtsust.

Malaga on tuntud kui Pablo Picasso sünnilinn ning siin asub ka tema muuseum, mis on üks linna populaarsemaid turismiobjekte. Muuseumis on väljas palju Picasso töid, sealhulgas tema varajased maalid ja skulptuurid.

Lisaks Picasso muuseumile on Malagas ka teisi huvitavaid muuseume, mis tutvustavad linna ajalugu ja kultuuri. Näiteks Malaga muuseum, mis asub linnasüdames, tutvustab Malaga minevikku alates Rooma impeeriumist kuni tänapäevani.

Malaga on ka tuntud flamenco show’de poolest, mis on Andaluusia kultuuri oluline osa. Flamenco show’d on üks parimaid viise, kuidas kogeda Andaluusia kultuuri ja traditsioone.

Malaga on ka tuntud oma ajalooliste vaatamisväärsuste poolest. Näiteks Plaza de Toros, mis on Malaga härjavõitlusareen, on üks linna populaarsemaid turismiobjekte. Samuti on Malagas sadam, mis on üks suurimaid sadamaid Vahemeres.

Kui soovite külastada ka teisi lähedalasuvaid linnu, siis Granada ja Marbella on mõlemad vaid lühikese autosõidu kaugusel. Granada on tuntud oma ajaloolise Alhambra kindluse poolest, mis on UNESCO maailmapärandi nimistus. Marbella on aga tuntud oma luksuslike hotellide ja kaunite randade poolest.

Kokkuvõttes pakub Malaga külastajatele palju huvitavat nii kultuuri- kui ajaloohuvilistele ning on kindlasti külastamist väärt.

Transport ja Liikumine

Kui sa saabud Malagasse, siis on mitmeid transpordivõimalusi, mida saad kasutada, et liikuda linnas või selle ümbruses. Siin on mõned võimalused, mida saad kaaluda.

Lennujaam

Kui sa saabud Malaga lennujaama, siis on sul võimalik kasutada erinevaid transpordivõimalusi, et jõuda linna või selle ümbrusesse. Siin on mõned võimalused:

  • Takso: Takso on üks lihtsamaid ja mugavamaid viise, kuidas jõuda lennujaamast linna. Takso hind võib varieeruda vastavalt sellele, kuhu sa soovid minna, kuid keskmine hind on umbes 20-30 eurot.
  • Buss: Bussid on odavam alternatiiv, kuid võivad olla vähem mugavad kui takso. Lennujaama bussipeatus asub terminali väljumistest vasakul pool ning sealt saab võtta bussi, mis viib sind linna erinevatesse piirkondadesse. Bussipilet maksab umbes 3 eurot.

Rong

Kui soovid külastada teisi linnu või piirkondi Malaga lähedal, siis on rong hea võimalus. Malaga rongijaam asub linna keskuses ning sealt saad võtta rongi erinevatesse sihtkohtadesse, nagu näiteks Torremolinos, Fuengirola ja Marbella. Rongipiletid on odavad ja hind sõltub sihtkohast.

Buss

Kui soovid liikuda linna sees või selle ümbruses, siis on buss hea võimalus. Malaga bussijaam asub linna keskuses ning sealt saad võtta bussi erinevatesse piirkondadesse. Bussipiletid on odavad ja hind sõltub sihtkohast.

Takso

Takso on hea võimalus, kui soovid liikuda linna sees või selle ümbruses. Takso hind võib varieeruda vastavalt sellele, kuhu sa soovid minna, kuid keskmine hind on umbes 10-20 eurot.

Ühistransport

Malagas on ka ühistransport, mis võimaldab sul liikuda linna sees ja selle ümbruses. Ühistranspordi pileti hind sõltub sellest, kui kaugele sa soovid minna. Piletid on odavad ja neid saab osta bussi- või rongijaamadest. Ühistranspordi kasutamine on hea võimalus, kui soovid säästa raha ja liikuda linna sees.

Ilm Malagas

Malaga on tuntud oma päikeselise kliima poolest, kus on vähe sademeid ja soojad temperatuurid aastaringselt. Kui otsite sooja ja päikeselist puhkust, siis on Malaga kindlasti üks parimaid sihtkohti Hispaanias. Siiski võib aastaaegade lõikes ilm varieeruda, seega on oluline teada, millist ilma oodata.

Malaga ilm on tavaliselt soe ja päikeseline, kus temperatuurid ulatuvad suvel kuni 30°C-ni ja talvel harva alla 10°C. Kõige kuumemad kuud on juuli ja august, kus temperatuurid võivad tõusta kuni 35°C-ni. Kuid isegi külmematel kuudel on Malagas palju päikesepaistet ja soojust.

Kui plaanite külastada Malagat suvel, siis peate arvestama, et see on kõrghooaeg ja hotellid ja rannad on sageli rahvast täis. Lisaks sellele võib ilm olla väga palav ja niiske, seega on oluline kanda kergeid riideid ja tarbida piisavalt vett.

Kui soovite külastada Malagat sügisel või talvel, siis on ilm tavaliselt jahedam, kuid siiski päikesepaisteline. Külmematel kuudel võib olla ka rohkem sademeid, seega tasub kaasa võtta vihmavari. Kuid isegi külmematel kuudel võib Malaga ilm olla meeldiv, eriti kui soovite teha matku või külastada vaatamisväärsusi.

Kokkuvõttes on Malaga ilm tavaliselt soe ja päikeseline, kuid aastaaegade lõikes võib ilm varieeruda. Seega on oluline jälgida ilmateadet enne reisi ning pakkida vastavalt.

Rannad ja Vaba Aeg

Malaga on tuntud oma kaunite randade ja mitmekülgse vaba aja veetmise võimaluste poolest. Kui soovite päevitada ja ujuda, siis on Malaga rannad ideaalsed. Costa del Soli kuldne liivarand ja kristallselge Vahemerevesi ootavad teid.

La Malagueta rand on üks populaarsemaid rannu Malagas. See asub linna südames ja on ideaalne koht päevitamiseks ja ujumiseks. Kui soovite nautida kaunist merevaadet, siis on promenaad ideaalne koht jalutamiseks ja lõõgastumiseks.

Benalmádena rannapromenaad on veel üks suurepärane koht lõõgastumiseks. See asub Malaga lähedal ja pakub palju võimalusi nii päevitamiseks kui ka vaba aja veetmiseks. Siin saate nautida kaunist Vahemerevaadet ja proovida erinevaid veespordialasid.

Malapesquera rand on veel üks populaarne koht päevitamiseks ja ujumiseks. See asub Benalmádena lähedal ja on ideaalne koht perepuhkuseks. Siin on ka palju võimalusi vaba aja veetmiseks, sealhulgas veespordialad ja päikeseterrass.

Carihuela rand on tuntud oma kauni liivaranna ja kristallselge mere poolest. See on ideaalne koht päevitamiseks ja ujumiseks ning siin saate nautida kaunist merevaadet. Carihuela rand on ka populaarne koht nudistidele.

Kokkuvõttes on Malaga rannad ideaalsed kohtad päevitamiseks, ujumiseks ja vaba aja veetmiseks. Siin on palju võimalusi, sealhulgas veespordialad ja päikeseterrassid. Nii et võtke oma ujumisriided kaasa ja nautige Costa del Soli kaunist rannikut.

Korduma Kippuvad Küsimused

Millised on parimad hotellid Malagas?

Malagas on palju häid hotelle, mis sobivad igale eelarvele. Kui soovid ööbida kesklinnas, siis Gran Hotel Miramar on suurepärane valik. Kui otsid midagi soodsamat, siis Airbnb-l on palju erinevaid kortereid, mida saad rentida.

Kas Malaga hotellid pakuvad hommikusööki?

Jah, enamik hotelle Malagas pakub hommikusööki. Kuid mõned hotellid võivad pakkuda hommikusööki lisatasu eest. Enne broneerimist kontrolli kindlasti hotelli kodulehelt, kas hommikusöök on hinna sees või mitte.

Kuidas leida soodsaid hotellipakkumisi Malagas?

Soodsaid hotellipakkumisi Malagas võid leida erinevatelt broneerimissaitidelt nagu Booking.com või Hotels.com. Samuti võid otsida sooduspakkumisi hotellide kodulehtedelt või registreeruda nende uudiskirjade saajaks.

Kas Malaga hotellides on tasuta WiFi?

Jah, enamik hotelle Malagas pakub tasuta WiFi-ühendust. Kuid mõned hotellid võivad pakkuda WiFi-ühendust lisatasu eest. Enne broneerimist kontrolli kindlasti hotelli kodulehelt, kas WiFi-ühendus on hinna sees või mitte.

Kas Malaga hotellides on basseinid?

Jah, paljud hotellid Malagas pakuvad basseinide kasutamise võimalust. Kuid mitte kõik hotellid ei pruugi basseini omada. Enne broneerimist kontrolli kindlasti hotelli kodulehelt, kas hotellis on bassein või mitte.

Kuidas broneerida hotelli Malagas?

Hotelli broneerimine Malagas on lihtne. Saad broneerida hotelli otse hotelli kodulehelt või kasutada broneerimissaitide nagu Booking.com või Hotels.com teenuseid. Enne broneerimist kontrolli kindlasti hotelli asukohta, hinna ja arvustuste kohta.