BookingHouse

BookingHouse.ee

Avène termaalvesi ja teised kohustuslikud tooted käsipagasis

Lennureisi käsipagasis võiks alati olla koht nendel toodetel: Avène termaalvesi, niisutav huulepalsam ja kaitsefaktoriga päevakreem. Kui nüüd mõtled, miks just need kosmeetikatooted, siis loe edasi ja saad teada, kuidas tavapäraseid probleeme ennetada.

Mida pikem lend, seda rohkem probleeme

Külmadel talvekuudel ihkame soojemaid temperatuure, suvise puhkuse ajal tahaks avastada võõraid maid ja huvitavaid kultuure. Väga tihti asuvad sellised sihtkohad kaugel, mis tähendab tundide pikkust lennukis viibimist. Kui sul on mõned pikemad lennureisid selja taga, oled kindlasti kogenud, et lennukist väljudes on vaim väsinud, keha kange, nahk kuiv ja vedelikupuuduses.

Nende probleemide üheks põhjustajaks on õhuniiskus. Lennuki õhuniiskus on tavalisest oluliselt madalam. Arvesta juurde lennujaamad, kus on tihtipeale maksimumvõimsusel töötavad konditsioneerid ning tulemus ongi käes. Mida saaks teha, et puhkus ei algaks nahaprobleemide leevendamisega?

Avène termaalvesi toetab nahka

Paks niisutav kreem on ehk veidi liig. Hoopis mugavam on niisutav Avène Hydrance Light kerge emulsioon. Teine, paljude lennureisijate lemmik, on spreina saadav Avène termaalvesi, mis rahustab, tugevdab ja tasakaalustab nahka nii lennureisi eel, ajal kui ka järel. Avène termaalvesi sisaldab tasakaalustavaid mineraale ja mikroelemente. Tänu sellele piisab juba sprei ühekordsest pihustamisest, et taastada mugavustunne ja muuta nahk pehmeks ning värskeks. 

Muide, paljud Avène tooted on värvi-, säilitus- ja lõhnaainevabad, sobides seega ka allergikutele ja neile, kelle nahk on eriti tundlik. 

Juba mainitud Avène toodete kõrval võiksid pakkimisnimekirjas olla ka päevakreem Apotheka e-poest. Niisutav päevakreem aitab säilitada naha niiskustasakaalu ning kaitseb seda negatiivsete keskkonnafaktorite eest. 

Huuli saab aga turgutada näiteks toonitud huulepalsamiga, mis lisab värvi ja niisutab. Ja kindlasti peaks kaasa pakkima päikesekaitsekreemi või kaitsefaktoriga jumestuskreemi. Jah, isegi suusareisile minnes on tarvis ennast päikese eest kaitsta, mis kõrgel mägedes ning lumelt peegeldudes võib olla üllatavalt tugev.

Muremõtted jäta koju, rutiin võta kaasa

Puhkusereis on võimalus kodusest rutiinist välja murda, kuid mingid harjumused peaks endaga kaasa võtma igale reisile. Uus toit, teistsugune kliima ja muutunud ajatsoon on kehale juba niigi suureks katsumuseks. Tavapärase Apotheka Beauty apteegikosmeetika nahahooldusrutiiniga jätkamine on vajalik toetuspunkt.

Ja kui rutiini võtad kaasa, siis kingituseks saadud erinevad testrid ja minipotsikud jäta koju. Tõsi, väiksemaid tooteid on kergem kotti mahutada, ent naha tervise nimel tasub eelistada kosmeetikat, millega oled juba harjunud. Mida aga teha, kui lemmiktooted on käsipagasisse pakkimiseks liiga suured?

Üheks variandiks on tõsta vajalik kogus väiksematesse pudelitesse. Apotheka Beauty ilupoes on olemas spetsiaalne 5-osaline reisitarvikute komplekt. Teine variant on vaadata, ehk müüakse su lemmiktooteid väiksemas pakendis, nii et neid oleks mugav reisile kaasa võtta. Näiteks Avène termaalvee sprei on müügil mitmes suuruses: sprei 300ml, sprei 150ml ja sprei 50ml pakendites, millest viimane mahub ideaalselt käsipagasisse.

Tark tegutsemine lennu ajal ning järel

Lennureisiks pole vajadust end meikida, aga kui soovid seda siiski teha, kasuta võimalikult vähe ja pigem kergeid tooteid. Olukorras, kus lennukis on vaja mööda saata terve öö, ära unusta õhtust ja hommikust näopuhastust. Lisaks näonaha turgutamisele aitab tavapärane rutiin puhkusele õige hoo sisse anda.

Jõudes enda peatuspaika, on kindlasti kiusatus otse magama minna. Proovi selle tundega võidelda ja võta mõned minutid tavapärase näohoolduse tegemiseks: naha korralik puhastamine, niisutav näomask ja toitev seerum. 

Ära lase pikal lennureisil enda puhkuse algust rikkuda. Kuigi käsipagasis on pea iga gramm arvel, siis järgmiseks reisiks valmistudes paki kindlasti kaasa niisutav Avène termaalvesi, huulepalsam ja päikesekaitsekreem. Võid olla kindel, et need on oma kohta väärt!

Avène termaalvesi rahustab koheselt tundlikku, ärritunud või allergiale kalduvat nahka. Termaalvee optimaalne mineraalne tasakaal ja spetsiifiline mikrofloora annavad sellele unikaalsed ja kordumatud omadused, mis võimaldavad nahka kuivatamata rahustada. Rikkalik ränisisaldus muudab naha pehmeks ja taastab mugavustunde.

Tõhusus on tõestatud 150 kliinilise katse ja teadusuuringuga.

Sprei on sobilik igapäevaseks kasutamiseks pärast naha puhastamist nahale jäänud ebapuhtuste eemaldamiseks. Valmistab naha ette hooldustoodete peale kandmiseks.

Leevendab koheselt ebamugavustunnet, punetust, sügelust ja pingulolekut. Ideaalne kasutamiseks ka kuuma ilma korral. Värskendab ja rahustab nahka ilma seda kuivatamata.

Sobib kasutamiseks kogu pere näol ja kehal.