Üldtingimused

Bookinghouse.ee-i turundusnimi on Otravo B.V. Bookinghouse.ee on vahendusfirma (reisibüroo), kes teeb teie kui kliendi/reisija nimel broneeringuid erinevate teenusepakkujate juures. Meie juures broneeringut tehes sõlmite meiega broneerimislepingu, milles sätestatakse broneerimise vormistamine teie kui kliendi/reisija ning vastava teenuseosutaja vahel. Lisaks sõlmitakse broneeritud teenuse osutamiseks leping vastava teenuseosutajaga. Bookinghouse.ee ei ole ise selle lepingu pool. Vastava teenuseosutaja tingimused kehtivad teie broneeritud teenustele. Need tingimused saate oma teenuseosutajalt või need saadetakse teile soovi korral.

Üldtingimused
Kui ümberistumine toimub ühes kohas kahe lennujaama vahel (ümberistumine lennujaamade vahel), vastutab reisija alati ise nende lennujaamade vahelise transpordi eest. Lennufirma ei hüvita sellega seotud kulusid. Lisaks vastutab uuele lennule õigeaegse registreerimise ja pardalemineku eest reisija ise, mis kehtib ka pagasi kohta. Muidugi arvestavad lennufirmad minimaalse ümberistumisaja kehtestamisel sõiduplaanis keskmist vajalikku ümberistumisaega. Seejuures võetakse arvesse tegureid, mis võivad ümberistumist mõjutada, nii seoses reisijate kui ka nende pagasiga.

Kui olete broneerinud mitu üksikpiletit ja muudatuste tulemusel lennud enam omavahel ei ühildu, vastutate ise vastavate broneeringute muutmiste ja/või tühistamise eest. Samuti vastutate kõikide sellega seotud muudatuste ja/või tühistamiskulude eest.

Ainult tagasisõidupiletiga lennata pole lubatud. Kui te ei kasuta oma väljalendu, tühistab lennufirma teie tagasilennu automaatselt. Peate alati lendama lendude broneerimise järjekorras. Lennukisse astuda poolel teel ehk seal, kus toimub ümberistumine, ei ole lubatud.

*Odavlennufirmad:
Aer Lingus, Air Arabia, AirAsia, Air Baltic, airberlin, ArkeFly, Corendon, Easyjet, Eurolot, Fireflyz, Flybe, Flyscoot, Germanwings, Iberia Express, JetAirFly, Jetstar, Norwegian Airlines, Onur Air, Pegasus, Ryanair, Smartwings, Thomas Cook. Lennufirmad: Thomson, Tiger Airways, Transavia, Tui Fly, Vueling, Wow Air, Wizz Air Hungary Airlines.

*Puhkuse- ja tellimuslennud:
Corendon, de Jong Intra Vakanties, Neckermann, Seat Only ja FDI, samuti ArkeFly.

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Kuva rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised