Tühistamisvorm

Kuna koroonaviiruse tõttu saame väga palju lendude tühistamise või muutmise taotlusi, kulub meil vastamiseks tavalisest rohkem aega. Me vabandame selle pärast ja täname mõistva suhtumise ja kannatlikkuse eest. Seadistame praegu täiendavaid modifikatsioone ja tühistamisprotseduure, mis on vajalikud protsesside optimeerimiseks, et saaksime oma klientidele viivitamatult abi anda.

Tutvuge meie KKK-ga ja uusima teabega koroonaviiruse kohta siin.

 

Tavaprotseduur (koroonaviiruse vastu)

Lennu tühistamiseks peab piletid broneerinud isik täitma allpool oleva vormi. Kahe tööpäeva jooksul saate meilt e-kirja teie lennu tühistamise üksikasjalike tingimustega. Märkus: broneeringu tühistamise taotluse esitamine on vaid esimene samm, lõplik tühistamine tehakse siis, kui nõustute tühistamiskuludega.

Kui soovite tühistada lennu, milleni on jäänud vähem kui 5 päeva, täitke vorm ja võtke meiega ühendust telefoni teel. Sel juhul võime olla kindlad, et teie broneering tühistatakse õigeaegselt. Kui olete ostnud teenuse „Tühistamisgarantii“ või „Tühistamisgarantii Pluss“, saate lennu tühistada hiljemalt 48 tundi enne lendu. Sooritage tühistamise algatamiseks järgmised toimingud.

Uuendatud!

Uuendatud! Kas olete ostnud teenuse „Tühistamisgarantii Pluss“ ja soovite koroonaviiruse tõttu lennu tühistada? Valige tühistamise põhjuse väljal „Muu“.

 

Kuidas see toimub?

  1. Sisestage tühistamise põhjus.
  2. Märkige, kas olete ostnud tühistamisgarantii.
  3. Sisestage nõutud teave ning millised reisijad ja millist reisi osa soovite tühistada.
  4. Kahe tööpäeva jooksul saate meilt e-kirja tühistamistingimustega.
  5. Kas nõustute kuludega? Palun vastake e-kirjale ja kahe tööpäeva jooksul saate meilt tühistamise kohta kinnituskirja.

 

Sõltuvalt teie kindlustustingimustest võib teil olla õigus saada hüvitist oma kindlustusseltsilt. Sisestage oma andmed ja me arvutame tühistamiskulud ning teavitame teid e-posti kaudu. Seejärel saate taotleda oma kindlustusseltsilt tühistamiskulude hüvitamist.

 

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Kuva rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised