Privaatpoliitika

Privaatpoliitika
 • Bookinghouse.ee Privaatsuspõhimõtted
 • Bookinghouse.ee on pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele. Meie veebilehe taustal rakenduvates privaatsuspõhimõtetes sätestatakse, millist tüüpi teavet me kogume, kuidas me seda säilitame, milleks me seda kasutame ja kuidas me tagame selle kaitsuse.
 • Isiklikud andmed
 • Me kogume teie isiklikke andmeid, et olla võimelised saama teie lennubroneeringuid. See teave (kui on nõutav) koosneb reisijate perekonna- ja eesnimedest, aadressidest, passi või EL ID-kaardi numbritest, telefoninumbrist, e-posti aadressidest, IP-aadressidest. Teatud juhtudel me küsime andmeid reisija tervise kohta (rakendatakse ainult meditsiiniliste erivajadustega reisijatele), mis võimaldab meil nende poolt valitud lennu õigesti ette valmistada. Teie isiklikke andmeid võidakse kasutada järgmisteks otstarveteks: teiega ühenduse võtmiseks lennuaegade muutmise või lennu tühistamise korral, teie krediitkaardi või maksekaardi kinnitamiseks, immigratsiooni- / tollikaitse tagamiseks, turvalisuse, tervise tagamiseks, administratiivsel ja kriminaalennetuse / uurimise otstarbel, statistilise- ja turuanalüüsi, kliendiuuringute jaoks ja kliendi avalduste korral. Lisaks sellele võime me edastada teie isiklikke andmeid oma alltöövõtjatele, kes tegutsevad meie nimel andmehalduritena või meie loal lisateenuste pakkujatena (nagu kindlustusfirmad, taksoteenuse ettevõtted). Bookinghouse.ee hoiab ja avaldab reisijate andmeid rangeimaid turvanõudeid järgides. Meie privaatsuspõhimõtted nõuavad, et isikud esitavad oma isikukoodi enne, kui me avaldame neile privaatsed lennu tellimuse andmed.
 • Otseturundus
 • Aeg-ajalt saate meilt e-kirja lennu- ja lisateenuste pakkumistega. Kui broneerite lendu, siis on teil võimalik Bookinghouse.ee uudiskirja tellimust tühistada. Lisaks sellele, iga kord, kui saate Bookinghouse.ee uudiskirja, on teil võimalik selle tellimust tühistada.
 • Bookinghouse.ee veebilehe monitoorimiseks
 • Kasutatakse monitooringutarkvara, et jälgida, kuidas kasutajad Bookinghouse.ee veebilehel käituvad ja kuidas nad seda kasutavad. Me kasutame monitooringuprotsessi tulemusi veelgi kasutajasõbralikuma disaini ja küljendusega veebilehe loomiseks. See tarkvara ei kogu reisijate andmeid.
 • Küpsised
 • See veebileht kasutab küpsiseid, mis võimaldavad meil muuta pakutavaid teenuseid paremaks ja arendada välja kindlaid, reisijatele kasulikke funktsioone. Küpsised on väiksed tekstifailid, mis saadetakse teie veebilehitseja kaudu teie arvuti kõvakettale ja mis aitavad meil tunda ära teie veebilehitsejat ning monitoorida meie veebilehe külastajaid. See võimaldab meil saada teada millised tooted ja teenused on kõige paremini suunatud meie klientide vajaduste rahuldamiseks. Küpsised salvestavad teie kontaktandmed ja muud teavet, et aidata meil ära tunda teie arvutit, kui te lehitsete Bookinghouse.ee veebilehte ja pakkuda teile sujuvamat kasutajakogemust lennu broneerimise käigus. Enamus veebilehitsejatest aktsepteerib küpsiseid automaatselt, kuid sellele vaatamata on teil soovi korral võimalik muuta oma veebilehitseja sätteid küpsistest keeldumiseks. Kui klõpsata enamuse veebilehitsejate tööriistariba abi nupule, on teil võimalik saada teada, kuidas oma veebilehitseja sätteid muuta selliselt, et see edaspidi keeldub küpsistest, kuidas sada teateid selle kohta, kui veebilehitseja tuvastab uue küpsise ja kuidas kõiki küpsiseid deaktiveerida. Meie kasutatavad küpsised ei loo ühendust mitte mingi teie arvutisse salvestatud teabega.
 • Lingid kolmandate osapoolte veebilehtedele
 • Need privaatsuspõhimõtted rakenduvad ainult meie hallatavale ja omatavale veebilehele. Need ei rakendu veebilehtedele ega mingile muule kolmandate osapoolte poolt kogutavale teabele ning nende veebilehtede poolt kasutatavatele küpsistele. Palun võtke arvesse, et sõltumatud organisatsioonid toimivad vastavalt nende endi põhimõtetele isiklike andmete kasutamise ning müügi ja küpsiste kasutamise kohta. Kui te soovite saada teada, kuidas teie isiklikke andmeid kasutatakse kolmandate veebilehtede poolt, siis me soovitame lugeda nende veebilehtede privaatsuspõhimõtteid või, kui te ei suuda sealt sellist teavet leida, siis võtke vastava organisatsiooniga ühendust. Kogu kolmandate osapoolte veebilehtede poolt kogutavat teavet hoiavad ainult need kolmandad osapooled.
 • Turvalisus
 • Me teeme kõikvõimalikke jõupingutusi, et tagada selle veebilehe turvalisust. Andmed, mida te olete meile edastanud on kaitstud SSL protokolliga (Secure Socket Layer). SSL on standardne isiklike andmete ja krediitkaardi andmete kodeerimismeetod, mis tagab andmete turvalise edastamise interneti kaudu.
 • Päringute/kaebuste esitamine elektroonilise kliendivaidluste lahenduse platvormi kaudu
 • Te saate esitada päringu/kaebuse meie veebilehelt ostetud teenuse kohta Riiklikule Tarbijakaitse Ametile (Vilniaus 25, 01402 Vilnius, e-post: tarnyba@vvtat.lt, tel +370 5 262 67 51, veebileht: www.vvtat.lt; piirkondlikud osakonnad: /index.php?470187665) või täites avalduse vormi EGS platvormil http://ec.europa.eu/odr (search UAB Interneto Partneris).
Meeldivat lendu!