Muutmisvorm

Koroonaviiruse olukorraga kohandatud protseduurid

Kuna koroonaviiruse tõttu saame väga palju lendude tühistamise või muutmise taotlusi, kulub meil vastamiseks tavalisest rohkem aega. Me vabandame selle pärast ja täname mõistva suhtumise ja kannatlikkuse eest. Seadistame praegu täiendavaid modifikatsioone ja tühistamisprotseduure, mis on vajalikud protsesside optimeerimiseks, et saaksime oma klientidele viivitamatult abi anda.

Tutvuge meie KKK-ga ja uusima teabega koroonaviiruse kohta siin.

 

Standardne protseduur (koroonaviiruse vastu)  

Pileti kuupäeva või marsruudi muutmiseks peab broneeringu teinud isik täitma allpool oleva pileti muutmise taotluse. Kui teie lennupileti tingimused lubavad teil kuupäeva ja (või) marsruuti muuta, saate meilt kahe tööpäeva jooksul e-kirja muudatuse tingimuste ja makselingiga.

Märkus: muutmistaotlus on vaid esimene samm. Lõplikud muudatused tehakse siis, kui nõustute tasudega ja maksate nende eest meie saadetud makselingi kaudu. Lennupiletite hind võib muutuda. Kui olete meilt makselingi kätte saanud, soovitame maksta nii kiiresti kui võimalik, et hind ei muutuks. Makseviide kehtib selle saamise päeval kella 21.00-ni.

Kui soovite muuta lendu, milleni on jäänud vähem kui 5 päeva, täitke vorm ja võtke meiega ühendust telefoni teel. Sel juhul võime olla kindlad, et muudatused tehakse õigeaegselt. Sooritage muutmistaotluse esitamiseks allpool märgitud toimingud.

Tähelepanu! Kas soovite taotleda nime muutmist või parandamist? Sel juhul ei saa te seda vormi täita ja peate võtma ühendust meie klienditeeninduskeskusega. Nime muutmise üksikasjad leiate siit.

 

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Kuva rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised