Suvepuhkus 2020

Kas olete SUVEKS valmis?

Vahva idee plaanida ja pidada plaane juba nüüd! Parem kui kunagi enne – tavapärasest madalamate hindade tõttu tasub osta suveks reisipiletid. Kas olete mõelnud, millist puhkust te tahaksite? Euroopas? Uudistada Hispaania, Portugali, Kreeka tänavaid ja nautida võrratuid supelrandu? Või kiigata hoopis kaugemale? Tai, Ameerika või Kariibi meri? Bookinghouse.ee tiim koostas teile suvereisiks pakkumised. Lennake, kuhu süda ihaldab!

Odavad piletid – sihtkohad suveks 2020

Õpilaste suvepuhkus

10. juuni – 31. august 2020.

Suvepuhkus 2020

2020. aasta suvepuhkus ei ole mägede taga, olete selleks valmis?

Ei tule enam kaua oodata, kui saate mõnusalt nautida päikest, sooja ilma ja kuldseid randu. Peate plaani, kuidas suvepuhkust veeta? Koos pere, sõpradega või vabaneda üksinda rutiinist. Arutate, kus veeta suvepuhkus 2020. aastal? Suvepuhkuse ootamine ei olegi nii raske, kuid selle kavandamine võib olla üsna keeruline. Igaühel meist võivad olla eri vajadused ja soovid. Pereisa eelistab veeta kogu päeva mõnusas Kreeka rannas rannatoolil puhates, ema tahaks puhkelaagris aega veeta, aga lapsed ei murra selle üle pead tavaliselt enne, kui neil kästakse autosse istuda ja 15 tundi sõita. Ja siis otsustab teie pere puhkusele hoopis lennata. Kõik, mida peate veel tegema, on valida oma suvepuhkuse sihtkoht ning seda tasub juba nüüd teha, sest hinnad on praegu tavapärasest madalamad. Jagame teiega ideid suvepuhkuse parimatest kohtadest.

Miks tasub broneerida juba nüüd?

Võib tunduda, et suvi on kaugel, kuid tegelikult aeg lausa lendab. Koolilaste suvepuhkuse aeg on juba teada. Niisiis, te otsite vahvat suvepuhkust Barcelonas, Hispaanias, Itaalias, Portugalis või Türgis? Parem broneerige odavad lennupiletid nii vara kui võimalik ja kasutage paljusid muid ettetellimise eeliseid. Odavlennufirmade, nt Wizzair ja Ryanair, lennuplaanid on juba teada. Ükskõik, kas soovite lennata Tallinnast, alati leidub teie vajadustele vastavaid lende.

Suvepuhkust tasub juba nüüd kavandada, sest:

  • Odavad lennupiletid
  • Suvepuhkust ette planeerides tunnete end kindlamalt
  • Saate valida võrratute suvepakkumiste seast
  • Aegsasti hotelli või auto broneerides saate raha säästa

Kuhu lendate suvepuhkuseks 2020?

Olete Euroopa entusiast? Siis on teile igati hea valik – Hispaania, Itaalia, Portugal, Türgi või Kreeka. Vahemere kallastelt leiate kindlasti kõike, mida vajate imeliseks suvepuhkuseks! Lühike lennukaugus, mõnus temperatuur, mitmepalgeline loodus ja maitsvad Vahemere toidud on piisavaks põhjuseks, et veeta suvepuhkus ühes neist riikidest. Või eelistate lennata kaugesse paika? Vahest meeldib teile Aasia – troopiline kliima ja ehedad kultuurid. Kas teid paeluvad turismireisid Taisse, Malaisiasse, Sri Lankasse või Vietnami, kuid võite valida ka vaikse rannapuhkuse Balil. Või igatseb su süda USAd? Leidub rohkesti reisipakkumisi puhkuseks USAs. Rentige suvepuhkuseks auto ja avastage vapustavaid maastikke ning tähelepanuväärseid linnu, näiteks San Francisco, Chicago või New York. Lõõgastumiseks pakume gondlisõite Veneetsias. Lummava kultuuri tõttu tunnete end kui filmis. Või äkki soovite tutvuda erinevate kultuuripäranditega? Mõelge suvepuhkuse veetmisele Mehhikos või Kuubas. Kas soovite vaid päikest, merd ja liivaranda? Pakkige kohvrid, valige omale sihtkoht ja vahvad seiklused ootavad teid.

Vajate reisimiseks inspiratsiooni?

Te ei ole veel valinud? Tutvuge meie innustava reisiblogiga! Pakume parimaid reisinõuandeid ja teavet erinevate reisisihtkohtade kohta.

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Kuva rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised