Let's make it fly again...

Alates 130 EUR

Kas on võimalik juba lennata?

Kogu maailmas levinud koroonaviirus avaldas mõju kõigile reisijatele. Kahjuks ei ole see veel läbi, kuid turismitööstus valmistub tegevust jätkama. Piirid avatakse uuesti ja lennufirmad ajakohastavad järk-järgult oma (kohandatud) lennuplaani. Peaküsimus on järgmine: kas saame juba lennata? Sellel lehel teavitame teid, millised lennufirmad on uuendanud oma lennud ja millistesse sihtkohtadesse nad lendavad.

Kas soovite kõik oma varasemad unistused teoks teha? Broneerige juba nüüd lend oma unistuste paika ja jagage meiega unistuste paiga fotot Facebookis, sildistades meid @bookinghouse.ee ja kasutage #letsmakeitflyagain.

Oluline teave lennu broneerimisel

Võimalik, et teie lemmik- või unistuste reisisihtkohta ei ole veel võimalik külastada, sest riikidesse sisenemisele on endiselt palju piiranguid. See, kas lend toimub või mitte, ei näita veel seda, kas riigi külastamine on ebasoovitav või kas kehtib sisenemiskeeld. Seetõttu vastutate selle eest teie ise. Muidugi tahame teid aidata, et oleksite võimalikult paremini teavitatud ja sellelt lehelt leiate te värskeima ülevaate olukorrast igas riigis.

Muidugi kohaldatakse nüüd iga lennufirma toimuvatel lendudel erinevaid tervise- ja ohutusmeetmeid kui varem, et saaksite turvaliselt ja tervislikult puhata. Kontrollige iga lennufirmat, et teaksite, milliseid meetmeid peate võtma. Kui soovite broneerida, kas mäletate, et lennufirmad pakuvad paindlikke tingimusi? Tutvuge.

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised