Let's make it fly again...

Kas on võimalik juba lennata?

Kogu maailmas levinud koroonaviirus avaldas mõju kõigile reisijatele. Kahjuks ei ole see veel läbi, kuid turismitööstus valmistub tegevust jätkama. Piirid avatakse uuesti ja lennufirmad ajakohastavad järk-järgult oma (kohandatud) lennuplaani. Peaküsimus on järgmine: kas saame juba lennata? Sellel lehel teavitame teid, millised lennufirmad on uuendanud oma lennud ja millistesse sihtkohtadesse nad lendavad.

Kas soovite kõik oma varasemad unistused teoks teha? Broneerige juba nüüd lend oma unistuste paika ja jagage meiega unistuste paiga fotot Facebookis, sildistades meid @bookinghouse.ee ja kasutage #letsmakeitflyagain.

Need lennufirmad viivad teid jälle maailma kauneimatesse paikadesse

Ryanair

alates 38 EUR

alates 142 EUR

alates 160 EUR

alates 75 EUR

alates 59 EUR

alates 51 EUR

alates 100 EUR

alates 42 EUR

airBaltic

alates 64 EUR

alates 160 EUR

alates 124 EUR

alates 65 EUR

alates 131 EUR

alates 155 EUR

alates 70 EUR

alates 125 EUR

alates 68 EUR

alates 94 EUR

alates 187 EUR

alates 108 EUR

Wizz Air

alates 75 EUR

alates 54 EUR

alates 44 EUR

alates 34 EUR

Oluline teave lennu broneerimisel

Võimalik, et teie lemmik- või unistuste reisisihtkohta ei ole veel võimalik külastada, sest riikidesse sisenemisele on endiselt palju piiranguid. See, kas lend toimub või mitte, ei näita veel seda, kas riigi külastamine on ebasoovitav või kas kehtib sisenemiskeeld. Seetõttu vastutate selle eest teie ise. Muidugi tahame teid aidata, et oleksite võimalikult paremini teavitatud ja sellelt lehelt leiate te värskeima ülevaate olukorrast igas riigis.

Muidugi kohaldatakse nüüd iga lennufirma toimuvatel lendudel erinevaid tervise- ja ohutusmeetmeid kui varem, et saaksite turvaliselt ja tervislikult puhata. Kontrollige iga lennufirmat, et teaksite, milliseid meetmeid peate võtma. Kui soovite broneerida, kas mäletate, et lennufirmad pakuvad paindlikke tingimusi? Tutvuge.

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Kuva rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised