Blood sample with respiratory coronavirus positive

Kõiki uudiseid koroonaviiruse ja lendude muudatuste kohta loe siit.

Mis on COVID-19?

COVID-19 on nakkushaigus, mille põhjustab viimati avastatud koroonaviirus. See uus viirus ja haigus ei olnud teada enne puhangu algust Hiinas Wuhanis 2019. aasta detsembris.

Millised on COVID-19 peamised sümptomid?

Palavik, kuiv köha, õhupuudus või hingamisraskused. Nende sümptomitega inimesed peaksid pöörduma arsti poole.

Kuidas COVID-19 levib?

See viirus võib levida inimeselt inimesele COVID-19 põdeva inimese köha või väljahingamise korral läbi väikeste tilkade ninast või suust.

Kuidas vältida COVID-19?

Peske käsi sageli seebi ja veega või kasutage alkoholipõhist kätepuhastusvahendit.

  • Katke suu ja nina küünarnuki või salvrätiga, kui köhite või aevastate.
  • Vältige silmade, nina ja suu puudutamist, kui teie käed pole puhtad.
  • Vältige tihedat kontakti haigetega.
  • Kui olete haige, vältige nõude, klaaside, voodipesu ja muude majapidamistarvete jagamist teiste inimestega.
  • Puhastage ja desinfitseerige.

Milline on olukord Itaalias?

Praegu registreeriti Corona viiruse puhang Põhja-Itaalias – Lombardia ja Veneto piirkondades. Koronaviiruse tõttu kehtestati allpool asuvates omavalitsustes piirangud reisimiseks nendesse piirkondadesse ja sealt välja. Itaalia ametivõimud ajakohastavad olukorda Itaalias.

Omavalitsused, kus praegu kehtib reisikeeld:

Lombardia: Codogno, Castiglione d’Adda, Casalpusterlengo, Fombio, Maleo, Somaglia, Bertonico, Terranova dei Passerini, Castelgerundo, San Fiorano;

Venete: Vo ‘Euganeo, Mira.

Praegu käitavad kõik lennuettevõtjad oma lende nagu tavaliselt, kuid jälgivad tähelepanelikult olukorda Itaalias. Praegu pole mingit loobumispoliitikat Itaalia lendude kohta kehtestatud. See tähendab, et kui reisijad soovivad broneeringuid tühistada või kuupäeva ja marsruuti muuta, saab seda teha ainult vastavalt pileti reeglitele.

Kui lennuettevõtjad tühistavad lende, kliente teavitab meie agentuur või otse lennuettevõtjad.

Praegu ei soovitata reisida Wuhani ega teistesse Hubei provintsi linnadesse. Kõigi teiste Hiina provintside puhul on soovitatav sinna reisida ainult siis, kui see on täiesti vajalik. Suuremad lennuettevõtjad peatasid lennud Hiina mandriosale ja tagasi. Lennufirmad, kes tühistasid oma lennud, pakuvad kuupäeva muutmist, võimaluse korral marsruudi muutmist või tagasimakseid. Praegu antakse selliseid pakkumisi ainult reisijatele, kes reisivad veebruarist märtsini. Tulevikus jälgivad kõik lennuettevõtjad Hiinas olukorda tähelepanelikult, et otsustada, kas Corona viiruse muudatused toimuvad ja kas tagasimakse poliitikat tuleks laiendada.

Kui muudatusi tehakse, värskendatakse kogu teavet lennuettevõtjate veebisaitidel. Vaadake viimaseid uudiseid suuremate lennufirmade veebisaitidel:

Scandinavian Airlines

Finnair airlines

Lufthansa airlines

Singapore Airlines

Air China

Aeroflot

Turkish Airlines

KLM airlines

China Eastern Airlines

British Airways

Cathay Pacific

Kas soovite rohkem teavet Corona viiruse kohta?

Viiruse leviku värskete uudiste kohta saate teavet Maailma Terviseorganisatsiooni lehel. Samuti saate uudiseid vaadata Euroopa Haiguste Ennetamise Keskuse veebilehel ja kontrollida informatsiooni Välisministeeriumi veebilehel.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Koroonaviirusest tingitud lennufirmade paindlik … COVID-19-ga (koroonaviirusega) seotud teave Koroonameetmed enne lendamist

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised