COVID-19 (koroonaviiruse) levikul kogu maailmas on suur mõju inimeste elule ja eriti turismitööstusele. Paljud riigid on kehtestanud liikumispiirangud ja mõned on isegi sulgenud oma piirid. Seetõttu tühistatakse või muudetakse palju lende.

  1. AMETLIK COVID-19 TEAVE

Enne reisi soovitame tutvuda uusima teabega organisatsioonilt World Health Organization voi Terviseamet.ee  või välis- ja tervishoiuasjade eest vastutavatelt asutustelt.

 2. TEIE REISI MUUDATUSED

Lennufirmade tühistatud lendude puhul ei ole vaja tagasimakse taotlemiseks ühendust võtta bürooga, kuna see taotlus esitatakse automaatselt vedaja poolt.

Tagasimakse ooteaeg oleneb lennufirmast. Praegust olukorda arvestades kulub selleks tavapärasest rohkem aega.

Jaotises „My Trips“ saate jälgida tagasimakse olekut ning hallata oma broneeringuid.

Lennu olekut saate kontrollida lennufirma veebisaidilt. Enamikul juhtudel pakuvad lennufirmad lendude oleku kohta reaalajas teavet.

Follow the latest updates and policies of all airlines about the coronavirus here.

Lennu tühistamisest või lennuplaani muutmisest teatatakse e-kirja teel, mis sisaldab ka võimalikke alternatiive (muudatuste puhul) või tagasimakse võimalust (tühistamise puhul). Tagasimaksete menetlemiseks kuluv aeg, mis sõltub alati lennufirmast, võib praegu seoses suurenenud nõudlusega olla tavalisest pikem.

3.BOOKINGHOUSE POOLE PÖÖRDUMINE

4. LISATEAVE

Praegusel ajal pöördub Bookinghouse poole tavapärasest rohkem kliente, mis põhjustab vastuste viibimist. Võimalikult agiilse teenuse pakkumiseks tegeleme esmajärjekorras klientidega, kelle väljalennu kuupäev on väga lähedal. Seega palume klientidel, kelle lend ei välju lähema 72 tunni jooksul, meile võimalusel mitte helistada. Kui seda siiski tehakse, soovitame kasutada helistamise asemel meie veebisaidi jaotist My Trips.

Kliendid, kes on meiega eelnevalt ühendust võtnud jaotises My Trips ning kellele on määratud päringunumber, ei pea uuesti ühendust võtma, kuna kõik päringud registreeritakse ja meie agendid vastavad neile.

Kuigi osa lende on endiselt käigus, on mõningates riikides keelatud teatud rahvusest isikute või hiljuti teatud riike külastanud isikute sisenemine.

Lisaks teevad mõned riigid muudatusi seoses nõutavate dokumentidega, nii et teatud viisad ei pruugi enam kehtida.

Lisateabe saamiseks soovitame konsulteerida sihtriigi pädevate asutustega.

Samuti tugevdatakse lennujaamade turvakontrolli ja mõnel juhul on rakendatud täiendavaid tervisekontrolle. Neid muudatusi arvestades soovitame lennujaama tulla piisava ajavaruga.

5. TULEVASED REISID

Broneeringud hilisemateks kuupäevadeks, suveks ja isegi pärast seda, on täiesti kehtivad. Soovitame osta meie lisateenuse Tagastamise põhitingimused ja Täiustatud tagasimaksetingimused , mis tagab teile raha tagastamise juhul, kui te ükskõik mis põhjusel ei saa reisile minna.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Koroonaviirusest tingitud lennufirmade paindlik … AirBaltic tervishoiumeetmed Oluline teave koroonaviiruse kohta

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised