Teatud sihtkohtade puhul on soovitatav vaktsineerida. Mõne sihtkoha puhul on vaktsineerimine isegi kohustuslik. Kas soovite teada, kas vajate oma sihtkoha puhul vaktsineerimisi? Siit leiate ka teavet selle kohta, kus saate vaktsineerida.

Ravimi kaasavõtmine Pärsia lahe riikidesse

Araabia Ühendemiraatide (AÜE) tervishoiu- ja ennetusministeerium (MoHAP) on karmistanud piirkonda ravimite kaasavõtmise poliitikat. See võib kehtida ka tavaliste ravimite kohta, mida Ühendkuningriigis saab ilma retseptita. Näiteks tavalised unerohud (nagu temazepaam, zolpideem, zopikloon, zaleploon), kodeiiniga valuvaigistid, tramadool, amitriptüliin, antidepressandid (nagu tsitalopraam, estsitalopraam, sertraliin, olansapiin, kvetiapiin, amitriptüliin, mirtasapiin, fluoksetiin, venlafaksiin) hormoone (nt testosterooni, östradiooli) sisaldavad preparaadid ja muud ravimid.

Kui soovite AÜEsse ravimeid viia, taotlege selleks eelnevalt AÜE tervishoiu- ja ennetusministeeriumi luba. Seda saate teha elektrooniliselt veebivormi abil. Selle vormi täitmiseks vajate järgmist:

Raviarsti originaalretsepti. Arsti kirja, milles öeldakse, et ravim on välja kirjutatud isiklikuks kasutamiseks. Teie passi andmeid.

AÜE tervishoiu- ja ennetusministeerium (MoHAP) on välja andnud kasutusjuhendi, mis kirjeldab täpselt, kuidas loa taotlemine toimub.

AÜEsse saabumisel peate võib-olla ülaltoodud dokumente koos MoHAP-i loaga lennujaamas näitama.


Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Ei lubatud lennule Mis on peatus, transiitpeatus ja transfeer? Saatjata alaealised

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Kuva rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised