Kas teie laps on alla 16-aastane ja reisib üksi? Võimalik, et sellisel juhul on kohustuslik üksi reisiva alaealise tugiteenus. Seda teenust pakub lennufirma. Lennufirma võtab selle teenuse eest tasu, isegi kui see on kohustuslik.

Kuidas saan taotleda üksi reisiva alaealise saatmise teenust?

Saame aidata teil tellida üksi reisiva alaealise saatmise teenuse. Taotlege seda teenust jaotises My Trips vähemalt nädal enne väljalendu. Kui ostsite lennupileti broneerimisel „Teenusepaktid Laientadut vai Täielik “, ei võta Bookinghouse teilt mingeid teenuse haldustasusid. Kui soovite selle teenuse lisada pärast pileti ostmist ja te pole eriteenuseid valinud, peate maksma iga reisija kohta teenustasu 35.00 € (või samaväärse summa oma kohalikus valuutas). Lisaks haldustasule lisanduvad alati tasud, mille lennufirma võtab alaealise saatmise teenuse eest.

Kuidas see toimib?

Teie lapsele tuleb lennule registreerumise leti juurde järele eriväljaõppega lennutöötaja, kes saadab teda kogu reisi vältel. Kontrollige enne pileti broneerimist, kas lennufirma pakub seda teenust ja millised on selle tingimused. Enne väljalendu tuleb täita vormid, mis sisaldavad teavet alaealise, lapse lennujaama toonud vanemate/eestkostjate ja nende vanemate/eestkostjate kohta, kes tulevad alaealisele sihtkoha lennujaama vastu.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Lennust mahajäämine Mis on peatus, transiitpeatus ja transfeer? Kuidas kohta broneerida?

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised