Hiinasse või Hiina kaudu reisimiseks peab teie pass kehtima veel 6 kuud pärast naasmist. Hiinasse reisimiseks on vaja ka viisat, seda saab taotleda meie partneri Visa4all või Hiina saatkonna kaudu. Kuni 72-tunnise transiidi korral ei ole viisa mõnel juhul nõutav. Pange tähele: Kui jätkate oma reisi 72 tunni jooksul Hiinast väljaspool asuvasse lennujaama transfeeriga Hiinas, siis see kord ei kehti ja peate taotlema viisa.

Kontrollige oma olukorda ja pöörduge põhjaliku teabe saamiseks Visa4alli poole. Taotlege oma viisat vähemalt 10 päeva enne väljalendu.

Viisavaba 72 tundi

72-tunnine viisavaba transiit kehtib järgmistes linnades: Peking, Shanghai, Guangzhou, Chengdu Chongqing, Dalian ja Shenyang. Olete broneerinud lennupileti, mis näitab, et reisite teise sihtkohta 72 tunni jooksul. Te ei saa lennata tagasi riiki, kust välja lendasite. Transfeeri ajal ei saa te lahkuda linnast, kuhu maandusite. Garanteerite, et registreerite end 24 tunni jooksul Avaliku julgeoleku büroos.

72-tunnise viisavaba marsruudi näide: Amsterdam – Peking – Sydney

Hiina jaoks on vaja viisat

72-tunnist viisavabadust käsitlevat määrust ei kohaldata, kui teie lend kulgeb enam kui ühe Hiina lennujaama või mõne muu eespool nimetata lennujaama kaudu. Sellisel juhul vajate viisat. Kui peatute kauem kui 72 tundi ja/või külastate mitut Hiina linna, vajate alati viisat. Kui teil pole kehtivat dokumenti, võib juhtuda, et teid ei lubata lennule.

Marsruudi näide, mille puhul viisa on vajalik: Amsterdam – Peking – Guangzhou – Sydney

Hongkong

Saabumisel saate tasuta viisa. Hongkongist Hiinasse reisides vajate viisat.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Teave Uus-Meremaale reisimise kohta Pass või ID-kaart Teave Austraaliasse reisimise kohta

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised