Mitu käsipagasi ja registreeritud pagasi ühikut on lubatud?

See, kas teie lennupilet sisaldab registreeritud pagasit sõltub lennufirma, millega lendate, marsruudist (kohalik / Euroopa / mandritevaheline) ja pileti hinnast (light / basic / flex). Kui broneerite lennupileti meie veebilehe kaudu, näitab lennu kõrval olev ikoon, kas registreeritud pagas on pileti hinnas.

Registreeritud pagasi arvu, mõõtmeid ja kaalu käsitlevad tingimused leiate meie KKK-lehelt või lennufirma, millega lendate, veebilehelt.

Käsipagasi arvu, mõõtmeid ja kaalu käsitlevad tingimused leiate meie KKK-lehelt või lennufirma, millega lendate, veebilehelt.

Kas soovite tellida registreeritud (lisa-) pagasi?

Tavaliselt saab seda teha lennupileti broneerimisel. Kas soovite tellida lisapagasi alles pärast lennu broneerimist? Seda saate teha meie klienditeeninduskeskuse kaudu või lennufirma, millega lendate, veebilehel. Lisapagasit saab broneerida ka lennujaamas, kuid tavalisest suuremate tasude eest.

Eripagas

Kas soovite tutvuda eripagasi või laste ja imikute pagasi tingimustega? Lisateabe saamiseks või eripagasi broneerimiseks külastage lennufirma, millega lendate, veebilehte või pöörduge meie klienditeeninduskeskuse poole.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Kas mu pagas edastatakse lõppsihtkohta transfeer … Pagasi lisamine broneerimise ajal Kui palju registreeritud pagasit ma tohin kaasa …

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Kuva rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised