Mitu käsipagasi ja registreeritud pagasi ühikut on lubatud?

See, kas teie lennupilet sisaldab registreeritud pagasit sõltub lennufirma, millega lendate, marsruudist (kohalik / Euroopa / mandritevaheline) ja pileti hinnast (light / basic / flex). Kui broneerite lennupileti meie veebilehe kaudu, näitab lennu kõrval olev ikoon, kas registreeritud pagas on pileti hinnas.

Registreeritud pagasi arvu, mõõtmeid ja kaalu käsitlevad tingimused leiate meie KKK-lehelt või lennufirma, millega lendate, veebilehelt.

Käsipagasi arvu, mõõtmeid ja kaalu käsitlevad tingimused leiate meie KKK-lehelt või lennufirma, millega lendate, veebilehelt.

Kas soovite tellida registreeritud (lisa-) pagasi?

Tavaliselt saab seda teha lennupileti broneerimisel. Kas soovite tellida lisapagasi alles pärast lennu broneerimist? Seda saab tavaliselt teha Pagasi lisamine broneerimise ajal . Kas soovite pärast pileti broneerimist lisada täiendava pagasi? Avage [My Trips], et lisada rohkem pagasit või special pagasi Täiendava pagasi saab lisada ka lennujaamas. Pidage meeles, et see on kallim.

Eripagas

Kas soovite tutvuda eripagasi või laste ja imikute pagasi tingimustega? Lisateabe saamiseks või eripagasi broneerimiseks külastage lennufirma, millega lendate, veebilehte või pöörduge meie klienditeeninduskeskuse poole.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Mitu registreeritud pagasiühikut saab lennule ka … Pagasi lisamine pärast broneerimist Eripagas

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised