Broneerides näete, kas pagas sisaldub pileti hinnas või mitte. Seda näitavad järgmised logod:

See logo tähendab, et see pilet sisaldab registreeritud pagasit (mõõtmed ja kaal võivad lennufirmast olenevalt erineda)

See logo tähendab, et see pilet ei sisalda registreeritud pagasit (mõõtmed ja kaal võivad lennufirmast olenevalt erineda)

Kui soovite broneerida  registreeritud (lisa)pagasi, saate selle enamiku lennufirmade puhul lisada broneerimisprotsessi ajal. Pärast oma isikuandmete sisestamist suunatakse teid „pagasi ja kohtade“ broneerimise toimingusse. Seal on näidatud, kas teie pilet sisaldab käsipagasit ja milliste mõõtmetega. Märkus: iga lennufirma mõõtmed ja kaal erinevad. Valige paremal küljel soovitud registreeritud pagas (märgitud pagasitasu sisaldab halduskulusid).

Kui soovite broneerida (rohkem) äraantavat pagasit, saab selle enamiku lennufirmade puhul lisada meie veebisaidil broneeringu tegemise käigus. Näidatud pagasitasu sisaldab meie haldustasu. Lisateavet oma broneeringu ja pagasi lisamise kohta saate jaotisest My Trips.

Erandid

Kuid on lennufirmasid, kelle puhul ei saa vastavalt soovile broneerimise ajal registreeritud lisapagasit tellida. United Airlines, American Airlines, Air Canada, Alitalia ja jagatud lendude puhul, näiteks, Lufthansa, saate oma pagasi tellida ja selle eest tasuda üksnes lennujaamas. Kas soovite registreeritud pagasi lisada pärast broneeringut? Muidugi on see võimalik, kui te ei lenda ühe eespool nimetatud lennufirmaga. Võtke ühendust meie klienditeenindusega. Meie klienditeenindajad aitavad teid.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Pagasitingimused Mitu registreeritud pagasiühikut saab lennule ka … Mida on mul lubatud käsipagasisse kaasa võtta?

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised