Broneerides näete, kas pagas sisaldub pileti hinnas või mitte. Seda näitavad järgmised logod:

See logo tähendab, et see pilet sisaldab registreeritud pagasit (mõõtmed ja kaal võivad lennufirmast olenevalt erineda)

See logo tähendab, et see pilet ei sisalda registreeritud pagasit (mõõtmed ja kaal võivad lennufirmast olenevalt erineda)

Kui soovite broneerida  registreeritud (lisa)pagasi, saate selle enamiku lennufirmade puhul lisada broneerimisprotsessi ajal. Pärast oma isikuandmete sisestamist suunatakse teid „pagasi ja kohtade“ broneerimise toimingusse. Seal on näidatud, kas teie pilet sisaldab käsipagasit ja milliste mõõtmetega. Märkus: iga lennufirma mõõtmed ja kaal erinevad. Valige paremal küljel soovitud registreeritud pagas (märgitud pagasitasu sisaldab halduskulusid).

Kuid on lennufirmasid, kelle puhul ei saa vastavalt soovile broneerimise ajal registreeritud lisapagasit tellida. United Airlines, American Airlines, Air Canada, Alitalia ja jagatud lendude puhul, näiteks, Lufthansa, saate oma pagasi tellida ja selle eest tasuda üksnes lennujaamas. Kas soovite registreeritud pagasi lisada pärast broneeringut? Muidugi on see võimalik, kui te ei lenda ühe eespool nimetatud lennufirmaga. Võtke ühendust meie klienditeenindusega. Meie klienditeenindajad aitavad teid.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Mitu registreeritud pagasiühikut saab lennule ka … Eripagas Pagasi lisamine pärast broneerimist

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Kuva rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised