Kui peate teel sihtkohta reisimisel vahetama lennukeid, siis soovite teada, mis toimub teie registreeritud pagasiga ja kust selle kätte saate. Kui ümberistumise aeg on alla 24 tunni, nimetatakse seda transfeeriks. Kui teie ümberistumine kestab kauem, kui 24 tundi, nimetatakse seda transiitpeatuseks, teie pagasit ei edastata lõppsihtkohta ja peate selle pagasilindilt ise kaasa võtma. Pagasi edasisaatmine on võimalik ainult lendude puhul, kus ümberistumine toimub 24 tunni jooksul.

Et olla kindel, võite minna registreerimislaua juurde ja küsida, millisest pagasi väljastamise kohast te oma pagasi kätte saate.

Transfeer sama lennufirma või partneriga

Teie pagas toimetatakse peaaegu alati teie lõppsihtkohta. On mõned erandid, näiteks Põhja-Ameerika, Austraalia ja Lõuna-Aafrika. Kui teil on selles piirkonnas ümberistumine, peate alati pagasi väljastuskohast välja võtma ja järgmisele lennule uuesti registreeruma.

Transfeer 2 eraldi piletiga sama lennufirma või partneriga

Teie pagasit ei edastata juhul, kui olete broneerinud eraldi piletid. Kui jätkate oma reisi sama lennufirmaga lennates, võite proovida korraldada oma pagasi lõppsihtkohta edastamise registreerimislauas.

Kahtluste või küsimuste korral võtke ühendust meie kliendikontaktide keskusega või kasutage vestluse funktsiooni.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Eripagas Kui palju registreeritud pagasit ma tohin kaasa … Pagasitingimused

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Kuva rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised