See, kas saate pileti tühistamisel tagasimakse või mitte, sõltub pileti tühistamistingimustest ja tühistamise põhjusest. Teavitame teid sellest pärast tühistamisvormi täitmist. Tühistamistingimused ja -kulud võivad sõltuvalt lennufirmast ja lennupiletist erineda. Samuti võib juhtuda, et lennufirma ei võimalda (osalist) tagasimakset teie lennupileti eest ja kulud moodustavad 100%. See kehtib näiteks selliste odavlennufirmade kohta nagu Ryanair, Easyjet või Transavia.

Vaadake kõiki Tühistamisgarantii ja Tühistamisgarantii Plussi tingimusi.

Kui olete broneerinud reisikindlustuse Allianzi või mõne muu kindlusfirma kaudu või teil pole üldse reisikindlustust, saate meilt tühistamisarve tühistamistasuga. Lendude puhul, kus peame taotlema tagasimakset lennufirma kaudu, võtame iga pileti eest oma teenusetasu, millele lisandub lennufirma poolt võetav tühistamistasu. Meie teenusetasu suurus sõltub Teie teenusepaketist: Põhiline pakett – 29 EUR, Laiendatud pakett – 19 EUR, Täielik pakett – tasuta. Tühistamise korral ei tagastata teile teenustasusid, menetlustasusid ja muude teenuste kulusid.

Näpunäide: kui tühistamine pole võimalik, võite proovida oma piletit muuta. Võib-olla saate oma piletit siiski kasutada ka muul ajal.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Olen teinud vale broneeringu Sõiduplaani muutmine lennufirma poolt Kuidas saab lendu muuta?

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Kuva rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised