See, kas teil on pileti tühistamisel õigus raha tagasi saada, oleneb teie pileti tühistamise põhjusest ning lennufirma ja pileti reeglitest. Anname teile sellest teada, kui peamine broneerija on taotlenud tühistamist jaotises My Trips.

Broneeringud, miss on tehtud enne 14. oktobrī: pēc atteikuma veidlapas aizpildīšanas informēsim.

Kui lennufirma lubab teie broneeringu tühistada, võtame pileti kohta haldustasu 21 € (või samaväärne summa teie kohalikus valuutas), millele lisandub lennufirma tühistamistasu. Teenustasusid ja lisateenuste eest makstud summat ei tagastata.

Kui olete aga ostnud Tagastamise põhitingimused ja Täiustatud tagasimaksetingimused on teil õigus saada tagasi 75% oma pileti hinnast (v.a broneerimistasu, tühistamiskindlustuse ja muude toodete või lisateenuste maksumus), kui tühistate vähemalt 24 tundi enne oma lennu väljumist. Tavalise tühistamiskindlustuse puhul vajame tühistamisel tagasimakse algatamiseks ametlikku arstitõendit või surmatunnistust. Nii tühistamiskindlustuse kui ka tühistamiskindlustus Plussiga laekub tagastatav summa teie kontole 15 päeva jooksul.

Pange tähele, et kui tühistamine pole võimalik, võite proovida oma piletit muuta. Võimalik, et saate oma piletit kasutada teisel ajal.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Kas ma saan muuta oma lennu kuupäeva või marsruu … Kuidas ma saan oma broneeringu tühistada? Kas nime piletil saab muuta?

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised