Airobotiga lendu broneerides on teil võimalus valida „Automaatne registreerimine lennule“. See teenus registreerib teid ja kõiki teie broneeringusse kaasatud reisijaid kõigile sama broneeringu lendudele.

Millised on selle teenuse eelised?

Niipea, kui lennule saab registreerida, registreerib Airobot teid ja kõiki teie broneeringusse kaasatud reisijaid automaatselt lennule. See säästab nii teie aega kui ka tuletab meelde, millal registreerimine algab ning te ei pea enam lennujaamas registreerimislaua ees pikas järjekorras seisma.

Kuidas see toimib?

  • Broneerides valige teenus „Automaatne registreerimine lennule“ ja teid registreeritakse automaatselt lennule.
  • Mõned lennufirmad nõuavad täiendavaid isikuandmeid. Sel juhul saate lisakirja, milles on link registreerimisvormile.
  • Esitage teave kõigi broneeringusse kaasatud reisijate kohta (reisija sünniaeg, isikutunnistuse kehtivuse kuupäev, selle väljastanud riik jm). See vorm tuleb täita e-kirjale lisatud juhiseid järgides ja teie vastutate esitatud teabe õigsuse eest.
  • Kui teave on endiselt puudulik, saadetakse teile meeldetuletuskiri.
  • Umbes 12 tundi enne lennu algust saate e-posti kaudu oma pardakaardi.Printige välja või laadige alla oma pardakaart ja hoidke seda turvalises kohas.

Oluline teave:

  1. Kui tagasilendu korraldab mõni teine lennufirma, võib Airobot küsida täiendavaid andmeid, et tagada automaatse registreerimise edukas täitmine.
  2. Kui Airobot ei saa mingil põhjusel lennule registreerida, saate Airobotilt e-kirja, milles teavitatakse teid teenuse tühistamisest. Sel juhul on teil õigus saada meilt tagasimakse osutamata teenuse eest. Ning teil tuleb ikkagi ise internetis lennule registreerida.

Kindlasti lugege läbi Airoboti teenuse eeskirjad ja tingimused

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Kuidas käib veebis lennule registreerumine? Kuidas saab registreeruda lennule Wizz Air-iga? Ettevõtte Airobot automaatse lennule registreeri …

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised