Kui veebis lennule registreerumine pole võimalik, saate alati lennule registreeruda* lennujaamas (NB! mõnel juhul kaasneb sellega lisatasu). Igal juhul peate lennujaama tulema piisava ajavaruga, arvestades ka lennule registreerimise järjekorraga.

Väljalennu päeval võtke oma pagas lennujaama kaasa. Kui teil on registreeritud pagas, viige see spetsiaalsesse pagasi äraandmise punkti või lennule registreerimise letti. Mõnes lennujaamas on isegi mugavad lennule registreerimise iseteenindusautomaadid. Seejärel minge turvakontrolli. Seal skannitakse/kontrollitakse teie pardakaarti, nii et hoidke oma pardakaart paberil või mobiilis käepärast. Enamikul juhtudel peate passikontrolliks läbima tollipunkti.

Kui teil jääb aega üle, võite pärast tollipunkti veel lennujaamas sisseoste teha, kuid jälgige, et jõuaksite õigeks ajaks väravasse. Lennujaamas on ekraanid, kus näidatakse lendude andmeid (värava number ja lennu pardalemineku aeg). Kui jääte lennukist maha, võetakse teie pagas lennukilt maha ja enamikul juhtudel peate broneerima uue lennupileti.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Millal ma saan veebis registreeruda? Kuidas saab Internetis registreeruda lennule Rya … Kuidas saab lennule registreeruda Air Balticus?

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised