LASKE OMA PILETIRAHA TAGASTADA*, KUI TE EI SAA REISIDA ÜKSKÕIK MIS PÕHJUSEL. TURU KÕIGE ULATUSLIKUM TÜHISTAMISKINDLUSTUS!

Kas teadsite, et kui pärast broneeringu tegemist selgub, et te ei saa mingi ootamatu vahejuhtumi tõttu reisida, ei saa te piletiraha tõenäoliselt tagasi? Enamik piletihindu on piiratud turistiklassi tariifiga, mis tähendab, et muudatused ja tühistamised pole lubatud ning olenemata põhjusest ei tagastata piletiraha isegi mitte vääramatu jõu tõttu.
Isegi kui raha tagastamine on lennufirma reeglitega lubatud, oleneb raha tagastamise periood lennufirma siseprotsessidest ja ooteaeg võib vahel olla üsna pikk.
Tühistamiskindlustus Pluss võimaldab teil saada 15 päeva jooksul tagasi 75% piletihinnast, kui peate oma reisi ükskõik mis põhjusel tühistama.
Kui soovite seda kaitset, peate broneeringut tehes lisama tühistamiskindlustus Plussi. Pidage meeles, et kindlustuse saab osta ainult broneeringu tegemise ajal ja hiljem ei saa seda lisada.
Kui olete ostnud selle kindlustuse ja teil on vaja oma broneeringu tühistada, peate meile saatma My Tripsi kaudu vähemalt 24 tundi enne broneeringu esimese lennu plaanitud väljumist kirjaliku kinnituse, et teil on kindlustus ja te soovite broneeringu tühistada.
Kui oleme teie tühistamistaotluse ja vajalikud dokumendid kätte saanud, menetleme teie juhtumit ja 15 päeva jooksul tagastatakse teile 75% (*) piletihinnast (v.a teenustasud, haldustasud, teenuse maksumus ja lisateenused). See kindlustus ei hõlma lende, mis on tühistatud lennufirma pankroti või tegevuse lõpetamise tõttu.
Pidage meeles, et see kindlustus hõlmab terve broneeringu tühistamist, osaline tühistamine pole lubatud. Pärast ostmist ei tagastata selle kindlustuse maksumust ühelgi juhul.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Piletikindlustus lennufirma pankroti korral Pagasikindlustus Tagastamise põhitingimused ja Täiustatud tagasim …

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Kuva rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised