Tühistamisgarantii Pluss

Teie lennupileti kulud* hüvitatakse igal juhul, põhjusest sõltumata!

Kas teadsite, et kui pärast piletite broneerimist juhtub midagi ootamatut, mis takistab teid reisimast, kaotate enamikul juhtudel oma pileti eest makstud raha? Odavaimate piletite puhul kehtivad sageli ranged tingimused, mis tähendab, et muudatused ja tühistamine ei ole tavaliselt lubatud. Kui soovite ikkagi oma piletit mingil põhjusel tühistada, valige Tühistamisgarantii Pluss.

Mis on Tühistamisgarantii Pluss eelised?

  • Seda on lihtne vormistada lennukipileti broneerimisel.
  • Teil on õigus lend tühistada kuni 48 tundi enne väljalendu.
  • 15 päeva jooksul makstakse teile tagasi vähemalt 75% piletihinnast (*välja arvatud broneerimiskulud ja muud tooted või lisateenused).
  • Põhjuseta tühistamine kehtib kõigi sama broneeringuga reisijate ja lennu kõigi osade kohta.

Pange tähele, et Tühistamisgarantii Plussi saab vormistada ainult broneerimise ajal ja seda ei saa hiljem broneeringule lisada. Tühistamisgarantii Plussi ei saa enam tühistada ega selle tasu tagasi maksta.

Kui soovite tühistada, vajame peamise broneerija kirjalikku kinnitust. Seega peate esmalt täitma tühistamisvormi. Alles siis saame alustada tühistamisprotsessi. Tühistamine kehtib kogu broneeringu ja kõigi osalejate kohta. Kas teie lend väljub 48 tunni jooksul? Palun võtke telefoni teel ühendust ka meie klienditeeninduskeskusega.

Tühistamisgarantii Pluss kehtib ainult juhul, kui reisijal pole broneeringu tegemise ajal meditsiinilisi näidustusi. Tühistamisgarantii Pluss ei kehti lennuettevõtte pankroti korral või kui lennufirma ise tühistab lendu. Selle garantii kulud tühistamise korral ei hüvitata.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Reisikindlustus Europ Assistance Pankrotikindlustus Tagastamise põhitingimused ja Täiustatud tagasim …

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised