Kui veebis registreerumine ei ole võimalik või ebaõnnestub, saate registreeruda lennujaamas (märkus: mõnel juhul võetakse lisatasu). Veenduge, et viibite õigeaegselt lennujaamas ja võtate arvesse pikemaid ooteaegu registreerimislauas.

Kui teie väljalennu päev on kätte jõudnud, võtate oma pagasi ja sõidate lennujaama. Kui teil on endiselt vaja pagas registreerida, saate seda teha pagasi äraandmise lauas. Pärast registreerimist lähete turvakontrolli. Enne sinna jõudmist skaneeritakse pardakaart, nii et veenduge, et teil oleks käepärast trükitud või mobiilne pardakaart. Kui reisite mitte-Schengeni riiki, peate oma passi kontrollimiseks läbima tolli.

Kui teil on aega jäänud, võite minna sisseoste tegema, kuid veenduge, et jõuate õigeaegselt teie lennu väljumise väravasse. Lennuvärava numbri ja pardalemineku aja leiate lennujaama ekraanidelt. Peate olema väravas enne pardalemineku aega. Lennule mitteilmumisel on sageli suured rahalised tagajärjed.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Millal ma saan veebis registreeruda? Kuidas saab registreeruda lennule easyJetis? Mis ajal pean lennujaamas olema, et lennule regi …

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Kuva rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised