Codeshare (koodijagamise leping) lend on selline lend, mida pakub lennufirma A, kuid seda korraldavad tema partnerid, lennufirmad B.

Kuidas codeshare-lendu ära tunda?

Tavaliselt on codeshare-lennu lennunumber pika numbriga, tavaliselt on see vahemikus 6000–9000.

Näidis 1:

Lennunumber: KL6025. Kuid see võib alata ka arvuga 3000 ning olla AF 3614. Mõlemad lennunumbrid kuuluvad samale lennule, algse numbriga DL 091. DL on lennufirma Delta Airlines, mis on sama Skyteami alliansi liige. Sel juhul on lennufirmad KLM ja Air France codeshare-partnerid, kes pakuvad lendu, kuid ei korralda seda ise ja seda korraldab hoopis Delta Airlines (lühikese lennunumbriga DL 091).

Näidis 2:

EY454 on lennufirma Etihad lend Abu Dhabist Sydneysse. Sellel lennul on üle 15 erineva lennunumbri (näiteks AF3820, KL 3938 või NZ4254).

Miks codeshare-lende pakutakse?

Codeshare-lende pakuvad tavaliselt lennufirmad, kes kuuluvad samasse allianssi (nt: Skyteam, Star Alliance või One World). Näiteks võib lennufirma pakkuda lendu oma codeshare-lennunumbriga, kuid ta ei pruugi seda ise korraldada. Selleks kaasatakse alliansi partnerid, kes korraldavad lennu. Sel viisil saab pakkuda suuremat arvu lende.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Broneerimine nurjus, mida teha? Mida tähendab “kombineeritud üksikreisid&# … Kas ma saan pärast broneeringu tegemist endiselt …

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised