Broneerige saidil Bookinghjuse odavaid lennupileteid ööpäevaringselt ja iga päev. Sisestage oma eelistused, otsige ja võrrelge kõiki lennufirmasid. Valige soovitud lend ja broneerige turvaliselt oma pilet vaid mõne sammuga.

Tähtis! Broneeringut tegev isik (peamine broneerija) peab olema vähemalt 18-aastane. Kui alla 16-aastane reisija reisib ilma täiskasvanud saatjata, võib tema jaoks varakult tellida saatja teenuse. Mõned lennufirmad (muuhulgas Ryanair) ei luba alla 16-aastastel alaealistel üksi reisida. Võtke ühendust meiega või otse lennufirmaga, et küsida üksi reisivate alaealiste kohta lisateavet.

Broneerige oma pilet meiega paari lihtsa sammuga

Otsige

Leiate avalehelt otsingu. Selles on vaikimisi väljalend Londonist, millele lisaks saate valida oma reisi sihtkoha, kuupäevad ja inimeste arvu ning klõpsata siis nuppu Otsi. Kui soovite Londoni asemel välja lennata mõnest muust lennujaamast, saate seda hõlpsalt muuta. Samuti saate valida edasi-tagasi reisi asemel vaid ühe suuna.

Näete ootekuva. Teie otsingut töödeldakse ja kontrollitakse sobivate lendude saadavust.

Tulemuste lehel näete teie otsitud kuupäevadele ja marsruudile vastavaid lende koos hetkel kehtiva hinnaga. Hinnad sisaldavad lennujaamamakse, kuid ei sisalda pagasitasusid. Iga lennu puhul on märgitud, kas hinnas sisaldub ka pagas. Üleval vasakul saate lisada filtreid/valikuid, et teha oma reisiks parim valik. Valige soovitud väljuv lend ja jätkake tagasilennuga (kui olete valinud edasi-tagasi reisi). Kui klõpsate lennu kõrval olevat noolt, näete täielikku lennuplaani.

Jätkake isikuandmetega. Nüüd avaneb kuva, kus saate sisestada oma isikuandmed. Kõigepealt sisestate reisija(te) andmed. Pange tähele, et nimed peavad olema täpselt sellisel kujul, nagu need on kirjas passis! Enamikul juhtudel on peamiseks kontaktisikuks üks reisijatest. Siiski võib peamiseks broneerijaks olla ka keegi, kes ise ei reisi. Sellisel juhul peate valima „Peamine broneerija ei reisi“.

Jätkake pagasi ja istekohtadega. Siin saate oma broneeringule lisada täiendava pagasi ja soovitud istekohad. Kui seda ei saa veebis broneerida, saate pärast oma broneeringu lõpuleviimist alati minna jaotisesse My Trips ja paluda, et lisaksime selle teie broneeringule. Pange tähele, et kui te pole ostnud eriteenuseid, lisandub sellisel juhul lennufirma tasudele meie haldustasu.

Soovi korral saate valida Tagastamise põhitingimused ja Täiustatud tagasimaksetingimused.

Samuti saate enda ja oma reisi meelerahu nimel valida endale sobivaima Teeninduspaketi ja muud lisateenused, nt:

Järgmisel lehel näete oma reisi kokkuvõtet. Kontrollige kõik nimed ja andmed hoolikalt üle. See on väga tähtis. Kui olete kõik üle kontrollinud ja veendunud, et kõik on õige, jätkake maksega.

Sisestage makse andmed ja nõustuge allpool tingimustega. Kui teie makse on töödeldud, saate e-kirjaga oma lennubroneeringu. Pange tähele, et see on ainult broneeringu kinnitus, mitte e-pilet. Elektroonilised piletid saadetakse teile 72 tunni jooksul, niipea kui piletid on väljastatud.

Kas see aitas teid?

Seotud küsimused

Vautšeri kood Broneerimine nurjus, mida teha? Kas minu makse on turvaline?

Teave käesoleval veebilehel kasutatavate küpsiste kohta

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, mis võimaldavad meie pakutavaid teenuseid täiustada.

Näidata rohkem
Kõik küpsised Kohustuslikud küpsised